Po odhalených trojkách ešte pritvrdila! Simona Krainová šla na Instagrame donaha

19.01.2021 09:25

Zdá sa, že si popularitu, záujem aj záplavu komplimentov nadovšetko užíva. Po tom, čo o Simone Krainovej písali všemožné české a slovenské portály pre zábery hore bez, zašla ešte o kúsok ďalej.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Niekdajšia česká modelka, ktorá je dnes viac internetovou celebritou, sa vyzliekla celkom donaha počas dovolenky v Karibiku, na ktorú odletela pred pár dňami. Pravdepodobne jej manžel Karel Vágner sa postaral o záber, na ktorom blondínka pózuje v Evinom rúchu nahá na balkóne prenajatého apartmánu.

Tentoraz sa už pod záberom na sociálnej sieti strhla diskusia o tom, či sú takéto zábery vhodné pre matku dvoch detí. Niektorí sledovatelia plavovlásku kritizovali, iní ju zase obhajovali a označovali záber za vkusný a nevinný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Krainová si však zjavne z kritických reakcií ťažkú hlavu nerobí. Len o pár hodín neskôr totiž na jej profile na Instagrame pribudli aj zábery s provokatívnym humorom. Vágner odfotil svoju polovičku na pláži, pričom fotografia ju zachytáva len od pása nahor. Oblasť rozkroku je opticky prekrytá mušľou, ktorú fotograf drží v ruke. „Krainová ukázala svoju mušličku,“ nasledovali okamžite prirovnania v českom bulvári.

Jedna vec sa však pri toľkom predvádzaní sa na internete musí Krainovej nechať. Vo veku 47 rokov vyzerá skutočne ukážkovo a postavu by jej mohli závidieť aj mnohé dvadsiatničky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

5 debata
Viac na túto tému: #Simona Krainová #provokácia #Instagram #donaha

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...

+ Doprajte si prechádzku v prírode osamote a popremýšľajte o tom čo vás trápi.
V práci budete mať dnes...