Do tretice všetko... nahé! Krainová z Karibiku poslala ešte jeden šteklivý pozdrav

27.01.2021 00:00

Odštartovala to fotografia s obnaženým poprsím, ktorá zjavne vzbudila pozornosť u fanúšikov z Instagramu. Česká modelka Simona Krainová, ktorá ju zdieľala, pri nej nezostala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Štyridsaťsedemročná modelka, ktorá si užíva dovolenku na slnečnom karibskom ostrove Saant Marten, pridala o pár dní ďalší záberí – na ňom už pózovala celkom nahá. A aby toho nebolo málo, v pondelok pribudol na jej sociálnej sieti ešte jeden. Opäť je na ňom v Evinom rúchu.

„Najlepšou ochranou, ktorú žena môže mať, je jej odvaha,“ napísala k filtrom upravenej fotografii, na ktorej leží nahá a pózuje tak, aby intímne partie zostali skryté. Blondínke tento citát poslala jedna z užívateliek, ktorá jej tak vyjadrila obdiv. Podobné nadšenie zdieľali aj mnohí ďalší, ženy aj muži.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova)

Samozrejme, ako to už na sociálnych sieťach býva, Krainová sa dočkala aj kritiky či odsudzovania za to, že sa vystavuje nahá. Podobným útokom však už v minulosti čelila napríklad jej kamarátka Dara Rolins alebo napríklad Slovenka Andrea Verešová.

Všetky tri dámy majú niečo spoločné, sú matky, úspešné ženy a prekročilo štyridsiatku. Ich figúru, ktorú neraz vystavia na obdiv len s minimom látky (alebo úplne bez nej), si tvrdo vydreli cvičením a správnou životosprávou. Môžete si myslieť o tom, či je patričné, aby sa ukazovali nahé, čo len chcete. Na konci dňa to však bude len ich vec…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Simona Krainová #nahota #Instagram
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ S klimatizáciou opatrne, príliš časté zmeny teploty vám ubližujú.
V práci sa venujte povinnostiam, inak...

+ Zregenerujte svoje telo a zoberte si deň voľna.
Nemusíte sa predvádzať v predražených šatách, upútajte...