Mexická hviezda ohúrila v uliciach! Z figúry v sexy šatách a krásnej tváre nespustíte oči

19.02.2021 00:00

Jej pôvab si už pred rokmi uvedomili novinári a niektoré médiá ju titulovali za novú latino-divu Hollywoodu. Či môže kráčať v šľapajach krásnej Salmy Hayekovej, je otázne... ale Eiza Gonzales je rozhodne magnetom pre okolie.

Herečka Eiza Gonzalez pred návštevou talk-šou...
Herečka Eiza Gonzalez pred návštevou talk-šou Jimmy Kimmel Live. Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Tridsaťjedenročná rodáčka z Mexika sa pred pár dňami objavila v Hollywoode na nakrúcaní novej epizódy talk-šou moderátora Jimmyho Kimmela a bola absolútne neprehliadnuteľná. Už samotný fakt, že Gonzalesovej krásnu tvár neskrývalo rúško, zaujal na prvý šup. A potom to bola jej ukážková figúra v príťažlivom modeli zelenkavej farby.

Hviezda hitov ako Baby Driver či Bloodshot si na televíznu „prezentáciu“ vybrala model britskej značky Burberry a na internete od fanúšikov a sledovateľov zožala samé chvály. My sa však ani nedivíme, stačí sa pozrieť na pár fotografií a je vám jasné prečo.

Gonzalez, mimochodom, navštívila talk-šou známeho moderátora v rámci promovania novinky I care a lot, čiernej komédie z produkcie Netflix. Síce si v ňom nezahrala hlavnú rolu (tú má v rukách herečka Rosamund Pike – foto dolu), ale nakrúcanie si vraj veľmi užila. Poznamenala tiež s humorom, že v štúdiu u Jimmyho Kimmela je na návšteve častejšie než za celú pandémiu bola u svojej vlastnej rodiny.

Posledné týždne bola Gonzalez v hľadáčika paparazzov pomerne pravidelne. Dôvodom je nakrúcanie akčnej novinky, v ktorej si zahrali spoločne s hercom Jakeom Gyllenahaalom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Eiza (@eizagonzalez)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#talk-šou #sexy #Jimmy Kimmel #Eiza Gonzalez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...

+ Prospelo by vám viac relaxu, urobte si deň voľna a oddychujte.
Nežeňte sa bezhlavo za niečím, len preto,...