Poľská autorka erotického hitu 365 dní hore bez na pláži! A keď zbadáte jej mamu...

03.03.2021 00:00

Meno Blanky Lipinskej vám možno niečo napovie, možno nie. Isté však je, že už minulý rok sa táto rodáčka z Poľska ocitla v celosvetovej pozornosti. A to najmä vďaka Netflixu.

Poľská spisovateľka Blanka Lipinska sa slnila...
Poľská spisovateľka Blanka Lipinska sa slnila hore bez na pláži v mexickom Tulume.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, SplashNews.com / Splash / Profimedia

Práve na obrazovke tejto televízie sa dostalo filmové spracovanie erotickej ságy 365 dní, teda lepšie povedané jej prvého dielu. Film sa dočkal obrovského komerčného úspechu, hoci kritikov nenadchol. Vôbec. Zaradili ho medzi najhoršie snímky roka 2020. To však nič nemení na tom, že pozornosť venovaná hlavným hrdinom, ale tiež autorke knižnej predlohy bola viac než masívna.

Pri Lipinskej sa celkom logicky objavili prirovnania ku E.L.Jamesovej, autorke ešte slávnejšieho svetového bestselleru Päťdesiat odtieňov sivej. V tomto prípade však nejaké rozdiely predsa len nájdete. Tridsaťpäťročná rodáčka z poľského Pulawu zaujala v rodnej krajine, ale aj v celej Európe vlastným vzhľadom. Štíhla, obdarená, celkom zjavne vylepšená plavovláska vyzerá tak trochu ako niektorá z hrdiniek erotickej knižnice pre ženy – žánru, ktorý si vyslúžil za posledné roky toľko popularity.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Lipinska svoju sexy formu potvrdila aj pred pár dňami v Mexiku, kde ju paparazzovia zastihli na pláži. A čuduj sa svete (či vlastne nečuduj?!), bez horného dielu plaviek. Jej mamou je známa poľská speváčka Malgorzata Lipinska a známy je v Poľsku aj jej otec Grzegorz. Rodinné trio zaujalo už na filmovej premiére hitu 365 dní, keď sa mama s dcérou ocitli v pozornosti fotografov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #paparazzi #Mexiko #hore bez #Blanka Lipinska

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ Neschudnete ak nebudete chcieť, sladké pochúťky vám k tomu nepomáhajú.
Nemajte strach z novej práce,...