Talianska diva očarila na festivale v San Remo! Z tých dlhých nôh... sa zatočí hlava

05.03.2021 00:00

Ani pandémia nezabránila Talianom v organizovaní ich najznámejšieho hudobného podujatia - festivalu hudby v Sanremo. Jednou z hviezd sa nepochybne stala speváčka Elodie.

Speváčka Elodie sa stretla s novinármi pred...
Speváčka Elodie sa stretla s novinármi pred štartom večerného prenosu. Oblečená do minikreácie Versace. Autor: Mondadori Portfolio / ddp USA / Profimedia

Tridsaťročnú rodáčku z Ríma si organizátori vybrali za sprievodkyňu hudobnými večermi, pričom spoločnosť jej robil obľúbený televízny moderátor Amadeus. Elodie však nezabávala len ako moderátorka, ale od stredajšieho štartu akcie sa viackrát objavila aj na pódiu. Vždy to bol doslova vizuálny zážitok.

Prvýkrát zaujala talianska diva už na tlačovke pred štartom akcie, keď sa objavila pred objektívmi v kratučkých červených šatách Versace. Jej dlhočizné štíhle nohy boli absolútne neprehliadnuteľné a odtrhnúť od nich zrak nedokázal ani jej starší kolega.

Speváčka Laura Pausini počas vystúpenia na...
Speváčka Laura Pausini počas vystúpenia na Sanremo Italian Song contest.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Matteo Rasero

O tom, že Elodie patrí medzi najsexi hviezdy súčasnej talianskej pop-music, potom potvrdila táto pôvabná brunetka ešte niekoľkokrát na hudobnom pódiu. Počas hudobného čísla sa objavila v trblietavých minišatách so strapcami aranžovanými po celom telo. Aj v tomto prípade jej pomohla napríklad značka Versace. Ďalšia z kreácií boli šaty v ružovkastej farbe s výrazným rozparkom a od hlavy až po päty pošívané kryštálmi. Z kolekcie Atelier Versace. Okrem nich sa predviedla aj v kreáciách Giambattista Valli a Oscar de la Renta.

Medzi hviezdami hudobného programu sa objavilo niekoľko slávnych mien talianskej hudby. Vystúpenie absolvovala aj čerstvá držiteľka Zlatého glóbusu – speváčka Laura Pausini, ktorá získala trofej uplynulú nedeľu za skladbu Io sí k filmu La vita davanti a sé z produkcie Netflix so Sophiou Lorenovou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa (@elodie_dipatrizi)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa The Trusted Girls (@thetrustedgirls)

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #sexy #Sanremo #odhalenie #festival #Elodie

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...