Hasselhoffova dcéra zhodila šaty pre Playboy! Svoje XXL krivky predvádza naozaj šteklivo

28-ročná blondínka Hayley Hasselhoff zhodila šaty pre nemeckú mutáciu magazínu Playboy.

19.04.2021 00:00
Hayley Hasselhoff Foto: ,
Modelka a herečka Hayley Hasselhoff na archívnej snímke.
2

Stala sa tak prvou XXL modelkou, ktorá sa dostala na titulku európskej mutácie slávneho pánskeho magazínu, zdobí nemecký Playboy. Dcéra Davida Hasselhoffa podľa svojich slov takýmito fotografiami bojuje proti diskriminácii: „Chcem ukázať, že my ženy máme moc milovať svoje telo bez toho, aby sme sa riadili nejakými ideálmi krásy,“ vysvetľuje XXL modelka v rozhovore pre magazín.

Podľa nej je takáto titulka venovaná všetkým ženám, ktoré „sú zaoblenejšie“. „Ste žiadané, ste milované, stojíte za to,“ odkazuje im. Hasselhoffovej odkaz ženám ešte pokračuje: „Môžete sa cítiť sexi bez ohľadu na to, akú veľkosť oblečenia nosíte.“ Modelka v rozhovore pre magazín zabŕdla aj do témy šikany v škole. Tá sa týkala práve jej tela a kíl navyše. „Len preto, že som vyzerala inak, som bola urážaná a slovne napádaná,“ opísala.

A čo povedal jej otec na takéto šteklivé pózovanie? „Povedal, že je na mňa veľmi hrdý, že otváram týmto krokom dvere, lebo som prvá XXL modelka na obálke nemeckého Playboy-a. Veľmi ma podporuje a hovorí, že je to skvelý krok správnym smerom.“

O svojom dospievaní v Hollywoode prehovorila aj v minulosti, napríklad v rozhovore pre The Telegraph. „Nikdy som nevyzerala ako ostatné dievčatá a podprsenku som začala nosiť ako 9-ročná. A spolužiaci sa mi často vysmievali, že som tučná. Rodičia mi však neustále prízvukovali, že som pekná taká, aké som.“ Aj preto si vraj dokázala napriek posmeškom vybudovať ženské sebavedomie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
2 debata chyba
Viac na túto tému: #Playboy #Hayley Hasselhoff

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...

+ Nestresujte sa zbytočnosťami, neprospieva to vám ani blízkej rodine.
Nešetrite na veciach, ktoré potrebujete na...