Nakupovala v detskom oddelení? Hviezde Bridgertonu bikiny ledva zahalili výstrih

Vďaka seriálovému hitu Bridgerton sa z nej stala medzinárodná hviezda. To však nesie so sebou aj istú daň - napríklad, že vás paparazzovia prenasledujú aj počas dovolenky.

05.11.2021 00:00
640887430 Foto:
Herečka Phoebe Dynevor si užívala dovolenku na ostrove Barbados. Jej plážová garderóba upútala pozornosť paparazzov.
debata (4)

Herečka Phoebe Dynevor, ktorá stvárnila v seriáli streamovacej platformy Netflix hlavnú ženskú hrdinku, sa ešte koncom októbra objavila na pláži exotického Barbadosu. Sama. Po rozchode s hercom a komikom Petom Davidsonom (ktorého najnovšie videli v spoločnosti Kim Kardashianovej) sa vraj zatiaľ necíti na ďalšiu mužskú spoločnosť. Do exotiky odletela s kamarátkami, no objektívy na pláži ju zachytili úplne sólo.

Čo zaujalo ešte viac, však bola plážová garderóba. Dynevorovej štíhle útle krivky zahaľovali len mini bikiny s bodkovaným vzorom. Herečka pritom mala horný diel ledva zakrývajúci drobné poprsie. Nejedného by mohlo napadnúť, či si tento model plaviek omylom nekúpila v detskom oddelení.

Britain LFF The Harder They Fall Premiere Čítajte viac Mesiace tajností a teraz... fešný vojvoda z Bridgertonu ukázal pôvabnú priateľku

Pre tých, čo sledujú plavkové trendy, je však jasné, že nie. Práve trojuholníky bikín nezakrývajúce kompletne celé poprsie, sú totiž posledné mesiace v kurze a ukázalo sa v nich viacero známych celebrít.

Po pár dňoch slnka a relaxu na Barbadose už Dynevorovú čakal upršaný Londýn. Ale tiež ocenenie od magazínu Harper's Bazaar v rámci akcie Women of the year. Britská rodáčka z mesta Trafford sa stala jednou z jej laureátok a slávnostný večer v metropole Veľkej Británie absolvovala v elegantných čiernych šatách Louis Vuitton a s očarujúcim líčením. Okrem nej sa na evente objavilo množstvo ďalších známych žien, výber si pozrite na odkazoch z Instagramu.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #ocenenie #bikiny #krivky #Barbados #sexy #Phoebe Dynevor

+ Posilnite svoju imunitu zdravou stravou a odpočinkom.
Neočakávané príjmy vás potešia, buďte pripravený....

+ Ostaňte dnes doma a oddýchnite si, potrebujete to.
Využívajte svoje odborne znalosti a osviežte si ich....