Zdenka Predná a Šarkan - láske je koniec, známa dvojica sa rozišla

Ďalší a v poradí aj úplne posledný párik, ktorý zrodila prvá séria speváckej súťaže Superstar, sa rozpadol. Reč je o speváčke Zdenke Prednej a jej priateľovi Petrovi Šarkanovi" Novákovi. Dvojica sa rozišla už v apríli.

13.08.2008 08:14
Zdenka Predná a Peter Šarkan Novák Foto:
Známa dvojica Zdenka Predná a Peter "Šarkan" Novák sa rozišla.
debata

Rozchod potvrdili obaja bývalí partneri, ktorí spoločne bývali pod jednou strechou a pár tvorili vyše troch rokov. „Je pravda, že sme sa rozišli. Nemalo už zmysel, aby sme zostávali spolu, pretože náš vzťah prestal fungovať,“ prezradil líder skupiny Žena z lesoparku a príležitosný moderátor Šarkan. Zo spoločného bytu sa Predná už odsťahovala. Nebol to problém, keďže vlastný byt si kupovala už dávnejšie a prenajímala ho. Momentálne sa Zdenka nachádza na dovolenke v Grécku s najlepšou kamarátkou.

Koniec lásky sa však neniesol v znamení pálenia mostov. Šarkan stále zostáva manažérom úspešnej speváčky a spoločne sa starajú aj o dvojicu psov, ktorých si pred pár mesiacmi „adoptovali“. Zaujímavosťou je, že popri ostrosledovaných vzťahoch iných kolegov zo slovenského šoubiznisu sa dvojici podarilo rozchod držať pod zámkom priam ako štátne tajomstvo. Rozišli sa totiž už v apríli a oficiálne pot­vrdenie o konci vzťahu prišlo až v týchto dňoch.

Počas prvej série Superstar vytvorili dvojicu v súkromí aj speváčka Martina Schindlerová s vtedajším manažérom STV Branislavom Zahradníkom, víťazka prvej série Katka Koščová a spevák Miro Jaroš a moderátorka Adela Banášová so spevákom Tomášom Bezdedom. Ani jedna z týchto dvojíc už dnes „neexistuje“ ako pár.

Keď stratil Henrich Krejča (vľavo) z dohľadu...
Zdenka Predná a Peter Šarkan Novák.
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Dostavia sa nevoľnosti z horúčav je potrebné dodržiavať pitný režim.
Nemíňajte peniaze, pobyt na dovolenke...

+ Preventívna kontrola potvrdí, že ste zdravý a všetko je v poriadku.
Na dovolenke využijete ponúkané rodinné...