Herec Miezga je už v chomúte, máme foto z utajenej svadby!

Utajenie "najvyššieho štátneho významu" - aj to by sa dalo povedať o svadbe herca Mariána Miezgu známeho zo seriálu Panelák. Obľúbený predstaviteľ gynekóloga Michala Bajzu sa minulý víkend po deviatich rokoch oženil s priateľkou Sabinou.

04.09.2008 16:16
Sabina Miezgová a Marián Miezga Foto:
Deväť rokov spolu randili, aby si potom pred oltárom povedali spoločné áno. Herec Marián Miezga je od soboty 30. augusta 2008 ženáš, jeho vyvolenou sa stala priateľka Sabina.
debata

Mariánovi, ktorý v októbri oslávi 34. narodeniny, sa deň D podarilo držať pod rúškom tajomstva až do poslednej chvíle. Nič o ňom nevedeli vraj ani kolegovia z TV JOJ, pre ktorú nakrúca seriál Panelák. Ale možno išlo len o spontánne rozhodnutie, o ktorom Miezga pred časom hovoril v jednom z rozhovorov. Na otázku o tom, či si neplánuje priateľku vziať po deviatich rokoch spoločného vzťahu, vtedy odpovedal: „Možno sa raz ráno zobudíme a keď nám napadne, že by sme sa mohli vziať, vezmeme sa.“

Nuž, ten čas nastal práve poslednú augustovú sobotu. Herec so svojou vyvolenou si povedali spoločné áno v pomerne obľúbenom a „vychytenom“ Blumentálskom kostolíku. Namiesto tradičnej bielej róby prekvapila vraj mnohých svadobčanov nevesta v červenom. Šaty s korzetovým vrchným dielom zdobené krištálikmi a výšivkou doplnila kyticou bielych ruží. Do nevinnej bielej boli oblečené aj malé družičky, ktoré Sabinu sprevádzali.

Svadobnú cestu však budú musieť mladomanželia na čas odložiť, Miezga totiž nakrúca momentálne nové diely seriálu Panelák.

Marián Miezga a Mirka Partlová v seriáli...
"Bruško je celkom výhoda. Keď si sadnete, aj si...
+3Čože sa nám to tu stalo? Žeby sa v nových...
debata chyba
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nezabúdajte na pravidelný príjem vitamínov, kľudne aj v podobe liekov.
Nechýba vám nadšenie ani tvorivosť,...

+ Posledná príležitosť ukázať sa u zubára na preventívnej prehliadke.
Máte šťastie, že sa venujete tomu, čo vás...