Najúchvatnejšia 40-nička karnevalu v Riu? Podľa týchto záberov je to... Pri nohách jej ležal celý módny svet

Rodná Brazília prilákala jednu z najžiadanejších modeliek sveta, pozrite sa, ako si užíva karneval v Rio de Janeiro.

21.02.2023 00:00
Brazil Carnival Foto: ,
Gisele Bündchen oslavuje karneval v Rio de Janeiro.
debata

Brazílska supermodelka (42) Gisele Bündchen sa aktuálne nachádza vo svojej rodnej krajine, kam priletela za zábavou. prilákal ju karneval v Rio de Janeiro, aby si ho vychutnala so skupinkou priateľov.

Karneval, ktorý tento rok trvá od 17. do 22. februára, si musí slávna Bündchen tento rok vychutnávať ako single. Ni eje to tak dávno, čo svet obletela správa o konci jej manželstva s hráčom amerického futbalu Tomom Bradym, ktoré trvalo dlhých 13 rokov.

Gisele Bündchen oslavuje karneval v  Rio de...
Gisele Bündchen oslavuje karneval v  Rio de...
+2Gisele Bündchen oslavuje karneval v  Rio de...

Fotografie zabávajúcej sa krásky, ktorá roky patrila k najlepšie plateným modelkám sveta, sú poriadne horúce. Bündchen, ktorá sa už prehupla medzi 40-ničky, si obliekla kratučký top, ktorý odhalil jej sexi vyšportované bruško v plnej kráse.

Rozpustená hriva jej zvodne padala do tváre, krásnu tvár zdobil nemiznúci úsmev a na zápästiach sa jej ligotali zlaté náramky. Medzi karnevalových nadšencov rozhodne zapadla.

zväčšiť Gisele Bündchen oslavuje karneval v  Rio de... Foto: Profimedia
Gisele Bündchen Gisele Bündchen oslavuje karneval v Rio de Janeiro.

Brazílska topmodelka Gisele Bündchen sa v roku 2009 vydala za hráča amerického futbalu Toma Bradyho a majú spolu dve deti- syna Benjamina (12) a dcéru Vivian (9). V októbri dali modelka Gisele Bündchen a hráč amerického futbalu Tom Brady svetu na známosť, že idú každý svojou cestou.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Gisele Bündchen