Hviezda Hry o tróny na nudapláži! Lannister sa nahoty nebojí ani pred 80-kou, užíva si ju s partnerkou, ktorá má o 30 rokov menej

Televízny fanúšik si ho zvyčajné spája s historickými kostýmami a brnením, ten filmový možno s vizážou z premiér, kde sa objavuje v elegantných oblekoch. Aj preto však prekvapili zábery herca Charlesa Danca, ktoré získali paparazzovia.

29.05.2024 00:00
France Cannes 2024 Rumours Photo Call Foto: ,
Herec Charles Dance na predstavení filmu 'Rumours' v Cannes v máji 2024.
debata (1)

Čiperný takmer osemdesiatnik, ktorý tento rok už stihol festival v Cannes s novým filmom Rumours, sa počas uplynulého víkendu objavil na nudapláži ostrova Formentera. Tam ho v oblasti zasvätenej opaľovaniu sa a kúpaniu „na Adama a Evu“ vypátrali reportéri.

Manželský pár Elsa Pataky a Chris Hemsworth zdravia fotografov a fanúšikov. Čítajte viac Za rok stihli prvé rande aj svadbu, prekážkou nebol ani vekový rozdiel. Po 14 rokoch spolu sú ako dokonalý pár, Hemsworthova láska sa smeje: Pravda je...

Dance (77), hviezda snímok ako Gosford Park a Godzilla či seriálov Koruna a Hra o tróny, si užíval slnečné počasie a pocit absolútnej prirodzenosti. O jeho vášni pre naturizmus sa síce toho veľa nevedelo – ale dnes už je jasné, že je fanúšikom nudistických pláží a rozhodne si nerobí starosti s tým, či ho niekto spozná alebo nie.

zväčšiť Herec Charles Dance a jeho partnerka Alessandra... Foto: Profimedia
Charles Dance a jeho partnerka Alessandra Masi Herec Charles Dance a jeho partnerka Alessandra Masi na pláži ostrova Formentera.

Predstaviteľ Tywina Lannistera z kultovej Hry o tróny očividne nie je v tejto vášni sám. Spoločnosť mu totiž robila jeho životná partnerka Alessandra Masi, ktorou je talianska filmová producentka a výtvarníčka.

Herec Charles Dance na pláži v Benátkach predviedol udržiavanú postavu. Skvelo vyzerala aj jeho dámska spoločnosť. Čítajte viac Fíha, ten má formu! 73-ročný hrdina z Hry o tróny na pláži v Benátkach prekvapil

Dvojica sa stretla počas natáčania filmu „The Book of Vision“ v roku 2018, kde Masi pracovala ako producentka. Odvtedy sa ich vzťah stal predmetom záujmu médií – azda aj preto, že Masi je od herca mladšia o viac ako tridsať rokov a práve ona bola údajne dôvodom konca Dancevho 34 rokov trvajúceho manželstva. Jeho bývalá manželka Joanna Haythorn sa mala posťažovať, že za krachom vzťahu bol fakt, že „Dance podľahol viacerým pokušeniam“.

Vekový rozdiel medzi Charlesom a Alessandrou nehrá rolu – partneri pôsobia šťastne a podporujú jeden druhého v profesionálnych životoch. A tiež v tom plážovom…

Pozrite si aj bohaté galérie z Cannes na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #herec #partnerka #nudapláž #Charles Dance

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...

+ Nezlaknite sa pri bolestiach končatín, môžete ich mať presilené.
Pri práci sa nasedíte celé dni, škodí to hlavne...