Jedna má 27, druhá 22, jedna je manželka a druhá dcéra! Takto sa jaší Dolph Lundgren na Sardínii v spoločnosti 'mladej krvi'

Pláž na Sardínii sa dočkala hviezdneho hosťa. Herec Dolph Lundgren, ktorého dobre pozná aj našinec, však nezavítal na ňu sám. A vlastne aj jeho spoločnosť bola tak trochu dôvodom, prečo sa stal terčom záujmu paparazzov.

24.06.2024 06:19
Dolph Lundgren Foto:
Herec Dolph Lundgren sa zabával na pláži ostrova Sardínia v spoločnosti 27-ročnej manželky Emmy Krokdalovej a 22-ročnej dcéry Grety Lundgrenovej.
debata

Švédsky rodák sa totiž na pláži malebného talianskeho ostrova objavil v spoločnosti dvojice mladých dám. Obe v dobrej nálade a s úsmevom na perách si Lundgrena doberali, keď vychádzal z mora, aby si potom s ním urobili pár fotografií či selfie.

Italy Emilia Romagna F1 GP Auto Racing Čítajte viac Obaja majú viac peňazí ako najbohatší Slovák, ich láska je ako z rozprávky: 40-miliardový Rakúšan zbalil krásku zo slávneho impéria na... akčnosť

Nešlo však o žiadne náhodné fanúšičky, v spoločnosti ktorých sa šesťdesiatšesťročný akčný hrdina hitov 80-tych a 90-tych rokov ocitol. Reč je o jeho najbližších. Lundgrena totiž na výlete na Sardíniu sprevádzala jeho manželka – 27-ročná Emma Krokdal, s ktorou v júli oslávia prvé výročie sobáša. A druhou dámou je jeho vlastná dcéra Greta – o pár rokov mladšia od novej manželky a plod lásky jeho manželstva s modelkou Anette Qvibergovou.

Herec Dolph Lundgren so svojou manželkou Emmou...
Herec Dolph Lundgren so svojou manželkou Emmou...
+3Herec Dolph Lundgren sa zabával na pláži...

Zvyčajne sa hovorí o tom, že potomkovia z prvého manželstva ťažko znášajú príchod novej partnerky či partnera, keď k nemu dôjde. V prípade 22-ročnej Grety a 27-ročnej Emmy (jej machochy) však očividne žiadne iskry nelietali. Skôr naopak. Aj zdroje z hercovho okolia tvrdia, že obe jeho dcéry (okrem Grety má ešte aj staršiu Idu) si s novou manželkou rozumejú. Konieckoncov, generačná blízkosť je zjavná. A podľa paparazzovských záberov aj nadšenie pre také aktivity, ako sú selfíčka na pláži.

zväčšiť Herec Dolph Lundgren a jeho manželka Emma... Foto: Profimedia
884184224 Herec Dolph Lundgren a jeho manželka Emma Krokdal na záverečnom gala filmového festivalu na Sardínii.

Lundgren nepricestoval na Sardíniu iba za relaxom. Dôvodom bola aj účasť na filmovom festivale na Sardínii, ktorý sa rozhodol hrdinu hitov Univerzálny vojak, Švéd či Temný anjel oceniť špeciálnou trofejou za prínos kinematografii. Rodák zo Štokholmu sa ani pred sedemdesiatkou neplánuje vzdať nakrúcania či dokonca poľaviť v počte projektov.

Dolph Lundgren Čítajte viac Už sú svoji! Dolph Lundgren svadbu s mladučkou snúbenicou odkladal aj kvôli rakovine, lásku spečatili v Grécku

Minulý rok ho mohli diváci vidieť napríklad aj v hollywoodskom veľkofilme Aqumana a stratené kráľovstvo, no okrem neho natočil tri ďalšie filmy. V tomto roku má Lundgren v zozname trio snímok. Aj vo veku 66 rokov pritom jeho hlavným pôsobiskom zostáva žáner akčného filmu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #festival #dcéra #manželka #Sardínia #vekový rozdiel #Dolph Lundgren

+ Veľké výkyvy, ktorými častujete svoje telo sa vám môžu nepekne vrátiť.
Tento deň bude náročný na financie,...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...