Biela, čierna alebo červená? Najkrajšia Češka ohúrila vo Varoch hneď trikrát. Zakaždým sexy, stráži ju partner, s ktorým randí tri roky

Bez zástupkýň sveta krásy a módy by sa nemohol konať azda žiaden filmový festival. Ani ten v Karlových Varoch. Už niekoľko dní bolo na jeho sprievodných akciách vidieť aj najkrajšiu Češku.

03.07.2024 11:30
Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková Foto:
Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková bola takto vášnivo sexy na párty Campari v priestoroch Campari Lounge neďaleko karlovarského hotela Thermal.
debata

Adéla Štroffeková je víťazkou titulu Miss Czech Republic 2024, ktorý získala v máji a ktorá bude rodnp krajinu reprezentovať na súťaži Miss World. Do kúpeľného mesta dorazila už v úvode 58. ročníka festivalu a stihla sa zúčastniť na viacerých podujatiach.

Adéla Štroffeková Čítajte viac Toto je nová kráľovná krásy Česka! Zdá sa vám, že vidíte trojmo? Áno, blondínky držia žezlo pevne...

Dvadsaťjedenročná Štroffeková je magnetom pred objektívmi, o čom presvedčili aj momentky z párty známej banky či následný večierok výrobcu populárneho alkoholického nápoja. V utorok podvečer ju potom zachytili objektívy na ďalšej akcii – podvečernom stretnutí na Champagne terase.

Adéla Štroffeková a jej partner David Šedivý na...
Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková bola...
+2Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková na...

Blondínka, ktorá ešte pri prihlásení sa do súťaže krásy bola tmavovláskou, stihla za celý čas predviesť niekoľko rozmanitých modelov a zdá sa, že je fanúšičkou monochromatického looku, rada volí jeden farebný tón, s ktorým následne vyskladá celkový outfit. Urobila tak najprv v krémových bielych šatách, neskôr vo vášnivej červenej kombinácii s odhaleným bruškom a napokon aj v čiernej kreácii obkresľujúcej krivky. Spoločný menovateľ je jasný – sexy štýl. A ešte jeden k tomu…

Adéla Štroffeková a jej partner David Šedivý na... Foto: Profimedia
Adéla Štroffeková a jej partner David Šedivý Adéla Štroffeková a jej partner David Šedivý na ďalšej z párty, ktorá sa konala v Karlových Varoch.

Po boku krásky sa totiž celý čas objavuje aj David Šedivý – jej partner, s ktorým tvorí pár už zhruba tri roky. Úspešný podnikateľ sa o partnerku vraj neobáva a neprekáža mu ani to, ako sa na príťažlivú dámu pozerajú iní muži.

peterstas photo 0160 Čítajte viac Mauréry na festivale v Košiciach? Zvodnejšiu ste ju ešte nevideli... slávnostný štart ozdobila aj Hurajová či krásky z Miss Slovensko

„Sexy je ona vždy, to je fajn. Na tieto akcie je to v poriadku. Že ju okukují muži, k tomu patrí,“ citoval ho portál Super.cz. Šedivý po boku partnerky stál oddane aj počas príprav na súťaž krásy a dokonca sa v českom šoubiznise šušká aj o svadbe.

Slovenská herečka a speváčka Alžbeta Ferencová...
Zľava: Herečka Hana Vagnerová, herec Stanislav...
+41Herečka Anna Geislerová chýbať nemohla a...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #MFF Karlove Vary #Miss Czech Republic #Adéla Štroffeková

+ Žalúdočné problémy a stres liečte bylinkovým čajom zo šalvie a medovky.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...

+ Premýšľaním nad minulosťou len strácate možnosť myslieť do budúcnosti.
O svoje kreatívne nápady sa...