Vo februári sa jašila na pláži s manželom, teraz? Modelka, ktorú chcú všetci vidieť bez šiat, zbalila skutočného princa... nie hocijakého, je to Krasoň

V rodnej Amerike patrí medzi najslávnejšie modelky súčasnosti. Vďaka za to patrí aj jej zvodným záberom a práci pre slávny magazín Sports Illustrated.

07.07.2024 00:00
debata
Modelka Brooks Nader a jej nový partner -... Foto: Profimedia
Brooks Nader a jej nový partner - grécky princ Constantine Alexios Modelka Brooks Nader a jej nový partner - grécky princ Constantine Alexios na zábere zo svadby, na ktorej boli hosťami.

Dvadsaťsedemročná Brooks Nader sa v špeciálnom plavkovom vydaní športového časopisu objavila štyri roky za sebou, naposledy dokonca ako hviezda titulnej strany. Jej zábery v úspornej plážovej garderóbe nadchli mužov aj ženy a zdá sa, že možno sa dostali až do Európy… Prečo?

Brooks Nader Čítajte viac Nie jedna, ale rovno štyri! Hviezda z titulky vzala na pláž krásne sestry. Pohľady okolia? Nik sa nepozeral inam...

Nuž, tmavovláska je totiž čerstvo zamilovaná do muža zo starého kontinentu. A nie hocijakého. Najnovšie zábery médií totiž potvrdili, že Brooks tvorí pár s gréckym princom Constantinom Alexiosom. Ten je najstarším synom Pavlosa, korunného gréckeho princa a hlavy gréckej kráľovskej rodiny. Keďže v Grécku bola monarchia zrušená a niekdajší kráľ musel odísť do exilu, rodina nemá nárok na trón. Stále sa však radí medzi najvýznamnejšie a aj najbohatšie šľachtické rody v Európe.

zväčšiť Princ Krasoň v rozprávkovej sérii Shrek. Aj vy... Foto: Profimedia
Princ Krasoň v rozprávkovej sérii Shrek. Princ Krasoň v rozprávkovej sérii Shrek. Aj vy vidíte tú podobnosť?

Princ Constantin Alexios oslávil 25. narodeniny a jeho vzhľad a forma je vďačným objektom komentárov na sociálnych sieťach či v spoločenských rubrikách. Urastený fešák s blond vlasmi a súmernou tvárou (tak trošku ako princ Krasoň) má slabosť pre krásky zo sveta šoubiznisu. Niekoľko rokov bol vo vzťahu s Poppy Delevingneovou, staršou sestrou modelky a herečky Cary Delevingneovej. Aj napriek vekovému rozdielu, keďže Poppy je od neho o 13 rokov staršia. V prípade novej partnerky sú to roky dva.

Topmodelka Brooks Nader si užívala dovolenku v...
Topmodelka Brooks Nader si užívala dovolenku v...
+8Topmodelka Brooks Nader si užívala dovolenku v...

Ani Brooks Nader však nevstúpila do prekvapivého vzťahu bez minulosti. A to celkom nedávnej. Slávna americká kráska bola totiž od roku 2019 vydatá za Billyho Haireho. Dvojicu bolo vídať opakovane na plážach či paparazzovských záberoch – naposledy ich takto objektívy zachytili vo februári tohto roka. O dva mesiace neskôr však už prišli správy o rozchode a žiadosti o rozvod.

zväčšiť Princ Constantine Alexios z Grécka so svojou... Foto: Profimedia
Princ Constantine Alexios z Grécka Princ Constantine Alexios z Grécka so svojou ex-priateľkou Poppy Delevingne.

Naderovú s princom, ktorého mnohé médiá označujú za v súčasnosti najpríťažlivejšieho člena kráľovskej rodiny vôbec (áno, aj švédsky Carl Philip sa môže o svoju pozíciu obávať), prvýkrát zachytili objektívy na svadbe influencerky a modelky Olivie Culpo a hráča amerického futbalu Christina McCaffreyho 29. júna 2024. Fotografie sa dostali na verejnosť v týchto dňoch. Viac si pozrite aj v galérii.

Keď sme mali 19, jasné, že nás najviac zaujímal sex. Preto sme ho maľovali, vraví Katarína Janečková Walshe
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #rozchod #manžel #Princ #Brooks Nader #princ Constantin Alexios

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Zabúdate na to, že môžete aktívne fungovať ak máte dostatok spánku.
Nezabúdajte na opatrnosť, ak obchodujete na...