Súťaž s filmom Láska na karí - o vstupenky aj kurz varenia

Helen Mirren
Herečka Helen Mirren sa predstavuje vo filmovej novinke Láska na karí.

Gurmánsku romancu nabitú chuťami a vôňami servíruje nový film režiséra Lassa Hallströma Láska na karí.

V snímke, ktorá od štvrtka vstupuje aj do slovenských kín, sa elegantná a vybraná francúzska gastronómia stretáva s pikantnou a vášnivou kuchyňou vo farbách Indie. A to všetko pod dohľadom producentov Stevena Spielberga a Oprah Winfrey. Lákadlom určite pre mnohých bude aj predstaviteľka hlavnej ženskej úlohy – herečka Helen Mirren, ktorá stvárňuje majiteľku francúzskej reštaurácie.

Mladého indického šéfkuchára stvárnil Manish Dayal. Ten v rámci prípravy na svoju rolu strávil niekoľko týždňov návštevami indických reštaurácií, avšak nie ako hosť, ale ako učenec a kuchár v ich kuchyniach. Zárukou, že vo filme budú skutočne voňať tie najautentickejšie indické lahôdky, dáva osobnosť šéfkuchára Floyda Cardoza, rodeného Inda, ktorý sa na filme podieľal ako konzultant.

Pravda.sk v spolupráci s Bontonfilmom pripravila aj zaujímavú súťaž. Ak odpoviete správne na súťažnú otázku, získať môžete voucher na kurz varenia ajurvédskych jedál v reštaurácii Ganesh Utsav v Bratislave, ktorý bude v termíne 14.9. so začiatkom cca o 15:00 hod. – cena vouchera je 25 eur. Viac informácií nájdete na www.ganesh.sk

Pre druhého výhercu sú pripravené dve vstupenky na film Láska na karí. Súťaž potrvá do utorka 9. septembra. Vyžrebovaných výhercov budeme informovať.

Výhercovia

Vladimíra Šteinerová, Bratislava, Broňa Kotysová, Bratislava

OUR MEDIA SR a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Mali by ste začať viac športovať, budete sa cítiť lepšie vo vlastnom tele.
Ak sa v niečom chcete zlepšiť,...

+ Neriešte svoje problémy alkoholom, je to zlý krok pre vás.
Začnite sa v práci viac snažiť inak to nedopadne pre...