Súťaž o nový album Kataríny Koščovej Oknom

Po piatich rokoch prichádza s novým albumom Katarína Koščová. Speváčka, ktorá začínala kariéru v speváckej súťaži, no postupne sa vyprofilovala ako originálna autorka aj interpretka, pripravila pre svojich fanúšikov novinku Oknom.

Katarína Koščová vydáva nový album Oknom.
Katarína Koščová vydáva nový album Oknom. Autor: archív Kataríny Koščovej

Cédečko, za ktorým stojí autorsky, ale aj producentsky v prvom rade tandem Katarína Koščová a Dano Špiner, ponúka trinásť nových skladieb. Už zo sociálnych sietí a serveru Youtube sú niektorým poslucháčom známe single Ticho či Oknom. O texty sa okrem samotnej speváčky postarala aj Silvia Kaščáková či známy český textár a skladateľ Michal Horáček.

Novinku predstaví prešovská rodáčka aj na koncertnom turné, ktoré odštartuje už 30. septembra v Prahe. Po tom budú nasledovať slovenské zastávky – viac informácií nájdete tu.

Na Pravda.sk môžete vyhrať tiež jedno z troch cédečiek Oknom. Stačí odpovedať správne na súťažnú otázku do nedele 28. septembra.

Výhercovia

Danka Filičková, Prešov, Jozef Tabák, Gelnica, Mária Kemková, Heľpa

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Radšej jedzte hocičo len, aby vám to chutilo, akoby niečo zdravé a nechutné.
Postihnú vás problémy s...

+ Spánok je základ dňa, bez neho budete celý deň vyčerpaný a hladný.
Konečne sa vám začínajú plniť sny,...