Súťaž o nový album Madonny Rebel Heart

Hoci skladby z jej nového albumu unikli na internet už pred pár mesiacmi, vydanie nového albumu speváčky Madonny aj tak sprevádzali očakávania.

Madonna - Rebel Heart Foto: UNIVERSAL MUSIC
Madonna - Rebel Heart Madonna - Rebel Heart

Novinka s názvom Rebel Heart je od 6. marca oficiálne na svete. Aby mohla Madonna vytrieť kocúra hackerom, musela pridať pár nových skladieb a do obchodov poslala klasickú albumovú verziu a tiež špeciálnu „limitku“. Už v decembri pritom pár skladieb oficiálne zverejnila prostredníctvom iTunes. Novinku otvára singel Living for love, ktorý sa už niekoľko mesiacov hráva aj vďaka rozličným hudobným ceremoniálom, na ktorých Madonna v rámci uplynulých týždňov vystúpila. Ďalšie skladby nesú názvy ako Ghosttown, Iluminati či Joan of Arc.

Päťdesiatšesťročná opäť neváhala osloviť početnú skupinu spolupracovníkov a tentoraz sú pod jej albumom podpísaní pán ako napríklad producent a dídžej Diplo, dídžej Avicii, Dahi alebo Michael Diamond. V dvojici skladieb speváčke pomáha raperská výpomoc v podobe Nicki Minaj či Chancea The Rappera. Prekvapivým je aj Mike Tyson.

Trinásty štúdiový album, ktorý v lete speváčka predstaví na svetovom turné aj so zastávkou u českých susedov v Prahe (7. 11. 2015), obsahuje štrnásť nových skladieb a práve o túto verziu môžete súťažiť aj na Pravda.sk. Pre tých, ktorí odpovedia správne na súťažnú otázku, máme pripravené tri albumy. Súťaž potrvá do piatka 13. marca 2015 12.00. Ceny výhercom zašleme.

Výhercovia

František Bábin, Trenčín, Erika Fabišíková, Veľký Šariš-Kanaš, Ladislav Púček, Dolné Kočkovce

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Deň stvorený na očistu vášho tela, zvýšte príjem tekutín a nejedzte.
Navštívite služby maséra a nebojte sa...

+ Dávajte pozor s kým sa zoznámite a nepodľahnite vášni na jednu noc.
Naučte sa hospodáriť s peniazmi inak...