Hľadáte tip na valentínsky darček pre moderného muža?

Foto: PR servis
Bulldog, PR článok, reklama, nepoužívať

Vegánska kozmetika Bulldog prekvapí čisto prírodným zložením

Valentín už klope na dvere a vy sa zamýšľate nad tým, čím prekvapiť svojho partnera? Pokiaľ hľadáte niečo výnimočné, vysoko kvalitné a čisto prírodné, vyskúšajte britskú pánsku kozmetiku značky Bulldog. Na výrobu produktov tejto značky boli použité čisto prírodné suroviny, ktoré nie sú testované na zvieratách, neobsahujú parabény, syntetické vonné látky, umelé farbivá ani zložky živočíšneho pôvodu.

Produkty Bulldog boli od základov vytvorené špeciálne pre mužskú pokožku a navrhnuté na základe najmodernejších poznatkov skúsených expertov. Uspokoja nároky každého moderného muža, ktorému nie je ľahostajný jeho vzhľad, ale i zdravie. Sú k dispozícii výhradne v sieti dm drogerie markt.

Pripravili sme pre vás 3 tipy kozmetiky Bulldog, z ktorých môžete vytvoriť dokonalý darček pre svojho partnera, otca či brata. Ako vyskladať a pripraviť valentínsky darček pre moderného a správneho chlapa?

Foto: PR servis
LWU1004 Original Moisturiser 100ml-3, PR článok, reklama, nepoužívať

Tip číslo 1: Bulldog Hydratačný krém pre normálnu pleť

Vedeli ste, že najpredávanejším produktom pánskej kozmetiky Bulldog je hydratačný krém? Okrem toho, že je príjemný na dotyk, rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú, obsahuje výťažok z aloe vera, ktorý pokožku upokojuje najmä po holení. Druhou zložkou je camelinový olej bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Povzbudzuje obranyschopnosť pleti a zabraňuje jej podráždeniu. Zelený čaj, známy svojimi antioxidačnými účinkami, redukuje voľné radikály a tým odďaľuje starnutie pokožky.

Odporúčaná cena: 8,99 € za 100 ml balenie

Foto: PR servis
LWU1002A Original Facewash 150ml-3, PR článok, reklama, nepoužívať

Tip číslo 2: Bulldog Čistiaci gél pre normálnu pleť

Nielen ženy sa starajú o svoju pleť. Dôležitejšie ak celkový vzhľad je zdravie, elasticita a sviežosť pokožky. Použitie je jednoduché, stačí naniesť na vlhkú pokožku, napeniť a opláchnuť. Bulldog čistiaci gél pre mužov obsahuje výťažky z aloe vera so zvlhčujúcimi a upokojujúcimi účinkami, camelinový olej, ktorý zvyšuje obranyschopnosť pokožky, a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ktorý zabraňuje starnutiu pleti.

Odporúčaná cena: 5,10 € za 150 ml balenieFoto: PR servis
Sampon a kondicioner na fuzy, PR článok, reklama, nepoužívať

Tip číslo 3: Bulldog Šampón a kondicionér na fúzy

Šampón a kondicionér 2 v 1 bol navrhnutý špeciálne na starostlivosť o fúzy. Tie zanecháva nielen čisté a mäkké, ale navyše ich formuje a vyživuje. Na jeho výrobu neboli použité žiadne umelé farbivá, syntetické vône či prísady živočíšneho pôvodu. Namiesto toho obsahuje výťažky z aloy vera s upokojujúcimi a zvlhčujúcimi účinkami, posilňujúci camelinový olej a zelený čaj s antioxidačnými účinkami, ako aj účinkami proti starnutiu.

Odporúčaná cena: 7,80 € za 200 ml balenieČo ešte neviete o značke Bulldog:

Myšlienka na vznik novej a exkluzívnej značky prípravkov starostlivosti o pánsku pokožku Bulldog sa zrodila u jej zakladateľa Brita Simona Duffyho, ktorý si všimol nedostatočné zastúpenie sortimentu v segmente pánskej kozmetiky. Inicioval preto výskum a vývoj nových produktov pod značkou Bulldog, ktoré uzreli svetlo sveta v Spojenom kráľovstve v roku 2007. Od roku 2010 sa produkty Bulldog vyvážajú do viac ako 15 krajín sveta vrátane USA, Južnej Kórey či Austrálie. Hydratačný krém je najpredávanejším z celého portfólia značky Bulldog. Každých 15 sekúnd sa vo svete predá jeden kus.

Veľká valentínska súťaž!

Na troch z Vás čaká exkluzívny valentínsky balíček obsahujúci produkty pánskej kozmetiky značky Bulldog.

Výhercovia

Výhercami sa stávajú Viera M. Trenčín, Karin Š. Poprad a Alena G. Trenčín. Srdečne gratulujeme.

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Zapracujte na fyzickej kondičke, veď do schodov ťažko dýchate.
Pri nákupoch viac premýšľajte, myslite...

+ Nerozčuľujte sa, pretože to škodí vášmu srdiečku a pridáva vrásky.
Spravíte si radosť darčekom na...