Súťaž o nový album No Doubt - Push and shove

Jedenásť rokov uplynulo od vydania albumu Rock Steady americkej hudobnej formácie No Doubt. Mnohí fanúšikovia už ani nedúfali, že sa štvorica hudobníkov, ktorú zdobí speváčka Gwen Stefani, dá dohromady. Ale dala. Výsledkom je novinka Push and shove, ktorá je na trhu len niekoľko týždňov.

No Doubt - Push and shove.
No Doubt - Push and shove. Autor: UNIVERSAL MUSIC

Po prvom singli Settle down sa do rádií dostáva v týchto dňoch aj pieseň Looking hot. Americká štvorica ju spoločne prezentovala aj na vyhlásení cien MTV Europe Music Awards 2012 vo Frankfurte nad Mohanom.

Kritici sú s hodnoteniami novinky opatrní – je zjavné, že mnohí čakali od No Doubt čosi iné. Členovia kapely sú však s produktom Push and shove spokojní. V Pravda.sk vám ponúkame možnosť vypočuť si (a vlastniť) nové cédečko. Stačí, ak sa zapojíte do súťaže a odpoviete správne na otázku. Pokiaľ budete mať šťastie pri žrebovaní, možno budete práve vy jedným z troch výhercov, ktorých vylosujeme po skončení súťaže.

Odpovede môžete posielať do nedele 18. novembra 23.00.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Stavte na bezpečnosť, myslite na zdravie seba a detí v každej situácii.
Pustite sa dnes rýchlo do práce,...

+ Nekúpte sa v príliš horúcej vode, vášmu srdcu to nespraví dobre.
Dnes ste už spravili dosť, je čas na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk