Súťaž o nové CD Robbieho Williamsa Take The Crown

Robbie Williams - Take The Crown
Robbie Williams - Take The Crown Autor: Universal Music

Spevák Robbie Williams vydal pred pár dňami deviaty štúdiový album Take The Crown a žne s ním jeden úspech za druhým. Druhý raz v sólovej kariére sa mu podarilo dostať súčasne na vrchol albumového aj singlového rebríčka UK Charte. Prvý raz sa mu takýto úspech podarilo dosiahnuť v decembri 2001 so singlom Something Stupid a nahrávkou Swing When You're Winning (2001).

Nová štúdiovka Take The Crown bude v základnom balení obsahovať dovedna 11 piesní. Na verzii Deluxe edition nájdu fanúšikovia držiteľa 17 Brit Awards ďalšie dve piesne – Reverse a Eight Letters.

Úspešný singel Candy napísal Robbie Williams s Garym Barlowom, s ktorým roky – s prestávkami – tvorili základ skupiny Take That. Nový singel sa stal vďaka štatistikám predaja počas prvého týždňa Williamsovým najrýchlejšie sa predávajúcim singlom od roku 2000 a tohtoročným tretím najrýchlejšie sa predávajúcim singlom vo Veľkej Británii.

Všetkým fanúšikom britského speváka ponúkame šancu album Take The Crown od Universal Music získať. Stačí, ak do štvrtka 22. novembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku a budete mať šťastie v žrebovaní.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Stavte na bezpečnosť, myslite na zdravie seba a detí v každej situácii.
Pustite sa dnes rýchlo do práce,...

+ Nepremáhajte svoj organizmus, potrebujete si aj oddýchnuť.
Môžete si zjednodušiť prácu, avšak dbajte, aby...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk