Súťaž o album Michaela Jacksona Bad

Michael Jackson - Bad
Michael Jackson - Bad Autor: Sony Music

Tento rok je neuveriteľných 25 rokov od vydania jedného z najúspešnejších popových albumov vôbec, albumu Michaela Jacksona Bad.

Je to presne štvrť storočia, čo sa hláška “Who’s Bad?” stala symbolom vtedajšej generácie a bolo by to neodpustiteľným hriechom si tento skvelý album nepripomenúť aj vďaka bonusom bohatej výročnej edície.

Album vyšiel ako 2 CD s bonusovým diskom, ďalej ako LP v klasickom aj farebnom prevedení či v exkluzívnej limitovanej edícii 3CD+DVD, ktorá okrem remasterovaného originálneho albumu Bad, obsahuje aj bonusový disk plný predtým nezverejnených osobných štúdiových záznamov, demo verzií pesničiek, remixov medzinárodne uznávaných DJov a producentov a mnoho, mnoho ďalších exluzívnych materiálov. Na treťom CD je audio záznam legendárneho vystúpenia (16. júla 1988) vo Wembley v rámci turné Bad, a to isté vo video verzii na bonusovom DVD.

Pravda.sk a Sony Music vám v súťaži ponúkajú dvojCD – na prvom hit za hitom ako napríklad Bad, The Way You Make Me Feel, Liberian Girl, Man In The Mirror, I Just Can't Stop Lovin' You, Dirty Diana, Smooth Criminal či Leave Me Alone, na druhom skladby I'm So Blue, Free, Al Capone, Streetwalker či rôzne remixy skladby Bad.

Stačí, ak do štvrtka 29. novembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku, album pošleme výhercom poštou.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Uvoľnite sa dnes, neustále zostávate v kŕči a kontrolujete svoje správanie.
Dnes sa vo vašej práci nestane...

+ Doprajte si hneď ráno športové aktivity, dnes budete mať dobrý deň.
Niečo vám v práci dodá dobrú náladu a...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk