Vyhrajte CD: Alicia Keys - Girl On Fire

Alicia Keys - Girl On Fire
Alicia Keys - Girl On Fire Autor: Sony Music

Štrnásťnásobná držiteľka Grammy, speváčka, skladateľka a producentka Alicia Keys vydala koncom roka svoj dlhoočakávaný piaty štúdiový album Girl On Fire.

„Girl On Fire je o hľadaní tej správnej polohy môjho hlasu a o odviazaní sa, ale najmä o sebadôvere a viere vo vlastné inštinkty,“ hovorí Alicia Keys.

Album „Girl On Fire“ ponúka silné melódie aj intímne balady, naspievané speváčkiným typickým oduševnenými prejavom s osobnými textami. Alicia Keys na albume spolupracovala s uznávanými i novými talentami, vrátane dlhoročného spolupracovníka a skladateľa Kruciala, držiteľa Grammy Award Babyfaca či presláveného skladateľa a vokalistu Jeffa Bhasakera. Spájajúcim prvkom všetkých skladieb na „Girl On Fire“ sú hlavne speváčkinej typické vokály a ľahko rozpoznateľné pi­ano.

Alicia Keys je nielen speváčka, skladateľka, producentka, herečka, podľa časopisu New York Times najlepšie predávajúca autorka, ale aj podnikateľka a aktivistka v humanitárnych organizáciách. Od svojho debutového albumu „Songs In A Minor“ si Alicia Keys vybudovala jedinečný reportoár hitov s viac než 30 miliónmi predanými albumami po celom svete. Zaujala aj ako spisovateľka, keď vydala knihu "Tears for Water: Songbook of Poems & Lyrics by Alicia Keys. Ako filantropka je spoluzakladajúcou členkou organizácie Keep a Child Alive, ktorú zároveň reprezentuje ako jej svetová ambasádorka.

Pravda.sk a Sony Music pripravili pre vás súťaž o album Girl On Fire. Stačí, ak do konca roka, teda do pondelka 31. decembra vrátane správne odpoviete na súťažnú otázku. Ak budete mať šťastie v žrebovaní, album vám v novom roku pošleme poštou.

Výhercovia

Edo Mihaly, Malacky, Darina Paulenová, Prešov

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Chýba vám kondícia, najvyšší čas dobehnúť to, čo bude stratené.
Nerobte si žarty z druhých ľudí, môže sa...

+ Wellness by mohol pomôcť vášmu telu, mysli, a hlavne vzťahu.
Nové zásady vašu prácu len vylepšia, pustite...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk