Súťaž o album Pink - The Truth about love

Pink - The Truth about love
Pink - The Truth about love

Speváčka Pink vydala minulý rok šiesty štúdiový album. Dostal názov The Truth about love a s úspechom ho predstavila napríklad na vyhlásení cien MTV.

V obchodoch sa nachádza aj limitovaná fanúšikovská edícia albumu, na ktorej okrem kompletného track-listingu nájdete aj ďalšie tri bonusy. Súčasťou balenia je aj DVD s klipmi k vydaným singlom a záznamom živého vystúpenia v Los Angeles.

Na zatiaľ poslednom albume speváčky pracovali známi producenti – napríklad Greg Kurstin, ktorý má na konte prácu s Lily Allenovou či Red Hot Chili Peppers. Pár skladieb produkoval aj Dan Wilson, ktorý zase stojí za megahitom Someone like you od Adele.

Pravda.sk vám ponúka súťaž aj o album v limitovanej edícii. Do nedele 3. februára odpovedajte, možno sa práve na vás usmeje šťastie pri žrebovaní. Jeden výherca získa limitovanú edíciu, jeden klasické CD, ktoré vydalo Sony Music.

Výhercovia

Slávka Feňušová, Prešov, Daniel Havrlent, Krakovany

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

+ Navštívite lekára a vysťažujete sa mu, už trpíte príliš dlho, pomôže vám.
Usilovnosťou dokážete dosiahnuť...

+ Nepremáhajte svoj organizmus, potrebujete si aj oddýchnuť.
Môžete si zjednodušiť prácu, avšak dbajte, aby...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk