Tak po nej je taká krásna! Marion Cotillard zavítala do Cannes s mamou

Pravda.sk | 22.05.2014 17:04
Hovorí sa aká matka, taká Katka. V prípade krásnej francúzskej herečky Marion Cotillardovej to platí určite. Po svojej mame podedila všeličo.
Herečka Marion Cotillard pózuje so svojou mamou...
Herečka Marion Cotillard pózuje so svojou mamou Niseemou Theillaud. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Držiteľka Oscara sa v stredu večer objavila na filmovej premiére snímky V menej mojej dcéry, v ktorej účinkuje jej životný partner Guillaume Canet. Keďže však on sa musel venovať novinárom, Marion vzala so sebou aj svoju mamu. Niseema Theillaud je sama herečkou a tiež učiteľkou herectva a je to v neposlednom rade aj veľmi očarujúca dáma. Na červenom koberci po boku svojej dcéry táto takmer sedemdesiatnička žiarila. A spokojne vyzerala aj Marion, ktorá sa predviedla v šatách z dielne Christian Dior.

Herečka
		Berenice Bejo vyrazila na
		premiéru...
Herečka
		Sharon
		Stone.
+32Zľava: Maxim Emelyanov,
		Berenice Bejo a
		Zukhra...

Na tohtoročnom filmovom festivale v Cannes má 38-ročná hviezda aj horúce želiezko v hlavnej festivalovej súťaži. Stvárnila totiž hlavnú hrdinku vo filme Two days, one night bratov Dardennovcov, ktorý získal veľmi priaznivé kritiky aj odozvu festivalových divákov. V stredu večer mu do konkurencie pribudol aj ďalší francúzsky film – The Search od Michela Hazanaviciusa.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ