Halle Berry odhalila bezchybné stehná. Jej 47 rokov znie neuveriteľne!

Pravda.sk | 02.06.2014 11:34
V auguste oslávi 48. narodeniny. Herečka Halle Berry však patrí medzi pár vyvolených žien, ktorým akoby vek nič nehovoril.
Herečka Halle Berry sa predviedla v róbe s... Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Halle Berry Herečka Halle Berry sa predviedla v róbe s rozparkom a odhalila dokonalé nohy. Vek 48 rokov by ste jej určite netipovali.

Na víkendovom podujatí Huading Film Awards v Los Angeles sa filmová hviezda objavila ako jedna z pozvaných hostí a okamžite ohúrila. Matka dvoch detí sa v róbe od Elieho Saaba zaradila medzi najzvodnejšie „hosťky“ večera. Rozparok odhalil jej dokonalú nohu aj kúsok stehna, Berry predviedla tiež bezchybnú tvár, ktorá akoby nepoznala vrásky. A v jej prípade len sotva hovoriť o botoxe či liftingu.

Herečka Halle Berry sa predviedla v róbe s...
Herečka Jordana Brewster.
+3Herec Orlando Bloom na Huading Film Awards v...

Držiteľka Oscara má vraj mladistvý vzhľad v génoch. Ako však nedávno sama prezradila v talk-šou Ellen DeGeneresovej, jej druhé tehotenstvo už nebolo také jednoduché vzhľadom na pokročilejší vek. „Volajú to geriatrické tehotenstvo,“ komentovala pred moderátorkou zahanbene. Svoje druhé dieťa priviedla na svet práve vo veku 47 rokov – minulý rok v októbri.

Na akcii Huading Film Awards sa zúčastnila aj herečka Lucy Liu, Jordana Brewster či herec Orlando Bloom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ