Čo si to porobila s tvárou? Šokujúca zmena Umy Thurman budí údiv

Pravda.sk | 10.02.2015 16:40
Uma Thurman Foto: ,
Herečka Uma Thurman na premiére miniseriálu The Slap.
Zdá sa, že hollywoodsky svet má novú Renee Zellweger. Tak ako známa blondínka pred pár mesiacmi vyvolala údiv verejnosti zmenou svojho vzhľadu, teraz jej kroky nasledovala Uma Thurman.

Bývalá hrdinka filmovej ságy Kill Bill sa objavila v pondelok večer na premiére nového miniseriálu NBC The Slap. Na prvý pohľad však bola na nepoznanie. Thurmanovej sa akoby zmenili črty tváre, vyzerá plnšia a svoje urobil aj efekt zafarbeného obočia a očí bez linky či výraznejšej maskary. Podľa viacerých odborníkov je však tento vzhľad 44-ročnej herečky jasným výsledkom spolupráce s plastickými chirurgami a klinikami krásy.

Herečka sa doposiaľ viackrát objavila v spoločnosti s podozrivo omladeným vzhľadom, no mieru zákrokov sa jej darilo držať na uzde. Tentoraz to vyzerá, že už prekročila hranicu.

Herečka Uma Thurman bola podľa mnohých na... Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Uma Thurman Herečka Uma Thurman bola podľa mnohých na nepoznanie.

Hollywoodska hviezda nikdy verejne nepriznala zákroky či napríklad aplikáciu botoxu. Pri pohľade na najnovšie zábery však už ani nemusí. Veriť, že tento „look“ je len dielom prirodzených zmien tváre, by bolo naivné…

Herečka Uma Thurman na ôsmom výročnom plese...
Herečka Uma Thurman prišla v róbe od dizajnéra...
+7Herečka Uma Thurman vyzerala veľmi pôvabne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ