Kostkovej partner na pódiu iba pozeral! Jej ohnivé pohyby v StarDance

Pravda.sk | 24.10.2016 00:00
Tereza Kostková je moderátorkou tanečnej šou StarDance. Počas tretieho kola však ukázala, že v nej drieme španielsky temperament.

Tereza Kostková je síce moderátorkou ôsmej série tanečnej šou StarDance na obrazovkách Českej televízie. Ale no úvod tretieho dielu vymenila svojho moderátorského partnera Marka Ebena za tanečníka Jana Ondera. Na pódiu zatancovala paso doble. A to jej dalo zabrať, pretože následne už ako moderátorka „lapala“ po dychu.

Tereza Kostková & Jan Onder predvádzali...
Tereza Kostková & Jan Onder predvádzali paso doble. Autor: Česká televize

Za svoj tanečný výkon však dostala množstvo pozitívnych komentárov na facebookovej stránke relácie. Diváci si síce všimli, že po skončení tanca mala na chvíľu problémy s moderovaním, pretože bola zdýchaná, ale jej výkon aj tak ocenili.

Tereza Kostková
		& Jan Onder predvádzali
		paso...
Tereza Kostková &
		Jan Onder predvádzali
		paso...
+2Tereza Kostková &
		Jan Onder predvádzali
		paso...

Temperamentná tmavovláska, ktorej korene siahajú do Španielska, sa predviedla v čierno-červenom kostýme. Ohnivá farba bola nielenže výrazná, ale vďaka rozparku na dlhej sukni aj vizuálne lákavá.

Tereza Kostková & Jan Onder predvádzali...
Tereza Kostková & Jan Onder predvádzali paso doble. Autor: Česká televize

Tretí diel StarDance sa neskončil úspechom pre dvojicu Ladislav Vízek & Eva Krejčířová. Niekdajší futbalista získal najmenej hlasov a zo šou tak vypadol.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ