Šaty za tisíce eur a k nim krásne nohy - Alba vie, ako zaujať

Pravda.sk | 02.09.2010 17:55
Herečka Jessica Alba je považovaná za jednu z najkrajších žien Hollywoodu. Určite aj preto patrí k miláčikom návrhárskych domov. Na filmovom festivale v Benátkach reprezentovala dizajnérsky dom Valentino.
Herečka Jessica Alba v šatách z kolekcie haute... Foto: SITA
Danny Trejo, Jessica Alba a Robert Rodriguez Herečka Jessica Alba v šatách z kolekcie haute couture zo salónu Valentino. V spoločnosti Dannyho Treja (vľavo) a Roberta Rodrigueza.

Kráska, ktorá je v súkromí matkou dcérky Honor a vydatá je za producenta Casha Warrena, predviedla v stredajších neskorých nočných hodinách na červenom koberci v Benátkach kreáciu z aktuálnej kolekcie haute couture. Šaty zo zaujímavého materiálu, ktorú vpredu odhaľovali štíhle nohy a vzadu ich sprevádzala po zemi sa ťahajúca vlečka, patria medzi luxusné kreácie s cenou presahujúcou niekoľkotisíceurovú hranicu.

Pozrite si tiež: Galériu z otváracieho ceremoniálu v Benátkach

Alba však už roky patrí k hollywoodskym celebritám, ktoré dizajnéri radi oblečú aj do tých najluxusnejších modelov. Dôvod je prozaický. Okrem krásy sú to aj miery modelky. Herečka sa pritom láskou k móde netají a na pri každej príležitosti predvádza nové a nové kúsky z aktuálnych kolekcií. Napríklad od svojho príchodu do Benátok, kam pricestovala v utorok, stihla predviesť pred objektívmi zhruba päť outfitov. Značku Valentino prestriedala s národnými miláčikmi Dolce and Gabbana.

Herečka Jessica Alba v šatách Dolce and Gabbana. Foto: SITA
Jessica Alba Herečka Jessica Alba v šatách Dolce and Gabbana.

To najdôležitejšie, prečo dvadsaťdeväťročná dáma zavítala do mesta na vode, bol však film Mačeta. Novinku režiséra Roberta Rodrigueza, v ktorej si zahral aj Danny Trejo, Robert de Niro, Don Johnson či Lindsay Lohanová, uviedlo trio tvorcov v stredu večer po hlavnej premiére otváracieho ceremoniálu, ktorá patrila súťažnej snímke Čierna labuť. Termín premietania filmu na Slovensku zatiaľ známy nie je, v USA sa bude premietať od piatka.