Jacksonov brat šokoval v Cannes. Takto sa chodí medzi ľudí?

Pravda.sk | 26.05.2017 00:00
Ktohovie, aký bol zámer Jermaina Jacksona, jedného z bratov zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona. Do Cannes na filmový festival však zavítal v bizarnej výstroji.
zväčšiť Spevák Jermaine Jackson vyzerá ako z vosku. Foto: Reuters, REGIS DUVIGNAU
Spevák Jermaine Jackson vyzerá ako z vosku. Spevák Jermaine Jackson vyzerá ako z vosku.

Šestdesiatdvaročný Jermaine sa objavil vo štvrtok na premietaní filmu The Beguiled a vzal so sebou aj neznámu krásku. Keď sa však diváci aj fotografi prizreli bližšie, niečo sa im muselo zdať podozrivé. A skutočne – dvojica prišla v kostýmoch podľa filmu Kráska a zviera.

Kým mladá dáma sa objavila v ľadovo belasých princeznovských šatách, Jermaine Jackson si obliekol kabát s vojenskými výložkami a zdobením. Prekvapil však tiež líčením na tvári a vo vlasoch. Keďže mu už skutočné chýbajú, boky hlavy mal natreté čiernou farbou. Výsledok pôsobil naozaj rozpačito.

Jermaine Jackson pózuje fotografom so svojou... Foto: Reuters, REGIS DUVIGNAU
Jermaine Jackson pózuje fotografom so svojou dámskou spoločnosťou. Jermaine Jackson pózuje fotografom so svojou dámskou spoločnosťou.

Rodina Jacksonovcov sa pritom každoročne zúčastňuje na filmovom podujatí na Francúzskej riviére. Po minulé roky to bol otec speváckeho klanu Joe Jackson, ktorý akciu pravidelne navštevoval – ten je však momentálne už v zdravotnom stave, ktorý mu to neumožnil. Zdá sa, že syn Jermaine ho bude nasledujúce roky zastupovať.

Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Alberta Ferretti.
Jade Foret, manželka Arnauda Lagarderea, šéfa...
+19Modelka Izabel Goulart.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ