Odhalenie na počkanie? Francúzska lolitka ukázala aj to, čo nemala

Pravda.sk | 29.06.2017 00:00
Niežeby patrila medzi najcudnejšie dámy tejto planéty, ale posledné roky si francúzska hviezdička Zahia Dehar budovala kariéru bez škandálov. Stačil jej ten prvý, ktorý vlastne jej dráhu určil.
Francúzska hviezdička Zahia Dehar sa predviedla... Foto: Profimedia
Zahia Dehar Francúzska hviezdička Zahia Dehar sa predviedla v odvážnych minišatách. A nakoniec sa aj odhalila.

Alžírska rodáčka Zahia Dehar, ktorá vyrastala v Paríži, sa pred bezmála desiatimi rokmi dostala na titulné stránky svetových periodík, pretože iba ako 16-ročná mala platený sex s troma špičkovými futbalistami. Všetkým hrozilo väzenie. A Deharovej, ktorá vraj s prostitúciou začala ešte o pár rokov skôr, sa podarilo zaujať svet.

Akokoľvek bizarne to znie, vo Francúzsku sa z tejto dlhonohej, plastikami vylepšenej bábiky stala hviezda. A popri ponukách z modelingu sa Dehar stala napríklad dizajnérkou luxusnej bielizne, alebo tvárou niekoľkých značiek.

Pred pár dňami ju v Paríži zachytili objektívy pod holým nebol v na prvý pohľad neškodnom, hoci zvodnom letnom outfite. Minišaty s bodkovaným vzorom si Dehar obliekla na akciu v Tuillerských záhradách neďaleko Louvra. Lenže, šaty disponovali aj hlbokým dekoltom a poriadne kratučkou dĺžkou. Vývoj vám už je asi zrejmý (necenzurované foto tu). Zahia, ktorá má dnes 25 rokov, odhalila aj to, čo by malo zostať skryté.

Francúzska modelka a návrhárka Zahia Dehar na... Foto: SITA/AP, Francois Mori
Zahia Dehar Francúzska modelka a návrhárka Zahia Dehar na archívnom zábere.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ