Kramárová krásna dcéra vzala do kina frajera. Otec na to dohliadal!

Pravda.sk | 20.07.2017 00:00
Hovorí sa, že otcovia čistia flinty, keď dcéry dospievajú a začínajú domov nosiť prvého frajera. V prípade herca Maroša Kramára a jeho dcéry Tamary to však zjavne neplatí.
zväčšiť Tamara Kramárová so svojím priateľom Benjaminom... Foto: Profimedia
Tamara Kramárová Tamara Kramárová so svojím priateľom Benjaminom (vľavo) a bratmi Timurom (vpravo) a Markom.

Už pár mesiacov sa sedemnásťročná slečna, ktorá je najstaršou ratolesťou známeho herca, stretáva s mladým fešákom menom Benjamin. O tom, že od otca dostala požehnanie, svedčí aj utorňajšia premiéra filmu Valerian a mesto tisícich planét.

Tamara tam vyrazila so svojím chlapcom a pred objektívmi zapózovala spoločne s ním aj bratmi Timurom a Markom. Otec Maroš Kramár síce s deťmi nepózoval, ale s úsmevom sa prizeral z úzadia.

Kramárovská rodinka vyrazila na premiéru očakávaného filmu v réžii Luca Bessona. Valerian a mesto tisícich planét je adaptáciou starého francúzskeho komiksu a hlavné úlohy vo filme zveril tvorca modelke Care Delevingneovej, speváčke Rihanne a hercovi Dane DeHaanovi.

Na bratislavskom premietaní nechýbali ani ďalšie známe osobnosti. Medzi nimi napríklad herečka Bibiána Ondrejková, moderátor Sajfa či speváčka a herečka Mamba.

Modelka Ivana Kičikoleva.
Herec Juraj Hrčka prepožičal hlas jednej z...
+7Herečka a moderátorka Bibiána Ondrejková prišla...
Režisér filmu Luc Besson (vpravo) a herci -...
Členky hereckého osadenstva Rihanna (vľavo) a...
+7Modelka Kendall Jenner pózuje fotografom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ