Tarantino si vedel vybrať! Jeho snúbenica zaujme okamžite, nielen dlhými nohami

Pravda.sk | 01.08.2018 00:00
Quentin Tarantino (55) sa pred vyše rokom zasnúbil s izraelskou speváčkou Daniellou Pickovou (34), na svadbu si však zatiaľ slávny režisér čas nenašiel.

Čas so svojou dlhonohou partnerkou však trávi pravidelne a občas aj pred objektívmi paparazzov. Dvojica si vyšla na večeru do vychytenej hollywoodskej reštaurácie Craig’s.

Quentin Tarantino  so snúbenicou, Daniellou...
Quentin Tarantino so snúbenicou, Daniellou Pickovou, pred hollywoodkou reštauráciou. Autor: Profimedia

A hoci slávnejším z dvojice je bezpochyby Tarantino, objektívy fotografov viac zaujala jeho o 20 rokov mladšia snúbenica. Na večeru zvolila letné biele minišaty, v ktorých predviedla fotografom aj prítomným hosťom svoje dokonalé štíhle nohy. Letný look doplnila sandálikmi na niekoľkocenti­metrových podpätkoch.

Krásna tmavovláska padla Tarantinovi do oka už v roku 2009 počas nakrúcania filmu Nehanební bastardi, ako informovali americké médiá. Už vtedy sa pre magazín People vyjadril, že má pocit, že stretol niekoho, s kým by si vedel predstaviť budúcnosť.

Režisér aktuálne pracuje na novinke s hviezdnym hereckým obsadení. V snímke Once Upon a Time in Hollywood sa objavia Leonardo DiCaprio aj Brad Pitt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ