Juraj Loj kontra Ján Dobrík! Tehotenstvo Zuzany Kanócz prežívajú obaja

Pravda.sk | 23.08.2018 00:00
Zuzana Kanócz a Ján Dobrík Foto:
Zuzana Kanócz a Ján Dobrík ako manželia v seriáli Som mama.
Obľúbená herečka Zuzana Kanócz čaká svoje tretie dieťa s partnerom, hercom Jurajom Lojom. Tehotná je však aj so seriálovým manželom, Jánom Dobríkom.

Zuzana Kanócz sa čoskoro dočká svojho tretieho potomka, k synovi Lucasovi (4) a dcérke Izabelle (2) tak pribudne súrodenec. Herečke, ktorej partnerom je kolega Juraj Loj, sa podarilo tehotenstvo pred médiami tajiť dlhých 6 mesiacov.

Zuzana Kanócz a Ján Dobrík ako manželia v...
Zuzana Kanócz a Ján Dobrík ako manželia v...
+2Zuzana Kanócz a Ján Dobrík ako manželia v...

S tehotenským bruškom si však ešte stihla „odskočiť“ pred televízne kamery a už čoskoro ju uvidíme ako Agátu v seriálovej novinke televízie JOJ, Som mama. Hrá v ňom kamarátku hlavnej hrdinky a pred kamerami čaká Kanócz svoje druhé dieťa.

Fešák Juraj Loj sa s ňou síce pred kamery v novom projekte nepostavil, ale po svojom boku má iného herca, takisto veľkého fešáka. Na príchod potomka sa pred kamerami teší spolu so svojím seriálovým manželom Igorom, Jánom Dobríkom.

Ján Dobrík v seriáli Som mama. Foto: JOJ
Ján Dobrík Ján Dobrík v seriáli Som mama.

Juraj Loj sa síce nepredvedie v seriáli, na televíznej obrazovke ho však diváci uvidia v šou Tvaja tvár znie povedome, pod ktorý je podpísaná televízia Markíza. Niekdajšia hviezda seriálu Búrlivé víno sa tak predvedie v celkom inej úlohe, než doteraz. Ešte v lete by sa však mal zhostiť najkrajšej roly, keď sa z neho stane trojnásobný otec.

Juraj Loj v šou Tvoja tvár znie povedome. Foto: Markíza
Juraj Loj Juraj Loj v šou Tvoja tvár znie povedome.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ