Prišla mašľou previazaná Rihanna! A spolu s ňou aj sexi modelky

Pravda.sk | 14.09.2018 10:02
Iba deň po veľkej módnej prehliadke v New Yorku sa speváčka Rihanna opäť podujala na rolu hostiteľky slávneho Diamond Ball. Charitatívne podujatie sa dočkalo už 4. ročníka.
Speváčka Rihanna prišla na akciu Diamond Ball v...
Speváčka Rihanna prišla na akciu Diamond Ball v kreácii Alexis Mabille Couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Akciu v reštaurácii Cipriani v New Yorku pripravuje barbadoská rodáčka už štvrtý rok a výťažok z nej putuje na nadáciu Clary Lionel. Hviezdnu hostiteľku prišli podporiť tento rok mnohé celebrity zo sveta hip-hopu, ale aj módy či filmu.

Topmodelka Joan Smalls v trendovej
		fialovej...
Modelka a
		speváčka Teyana
		Taylor.
+6Speváčka Rihanna
		prišla na akciu Diamond Ball
		v...

Samotná Rihanna bola neprehliadnuteľná, keď si na seba obliekla kreáciu z čipkovaného overalu, okolo ktorého bola prepásaná obrovská sukňa s mašľou z dišesu. Šaty vznikli v dielni Alexis Mabille Couture.

Prekvapením pre mnohých fanúšikov bol určite fakt, že hviezda sa tentoraz neodhaľovala, ako je to u nej zvykom. Róba bola extravagantná, ale rozhodne nie odhaľujúca.

Sestry Paris Hilton (vľavo) a Nicky Hilton...
Sestry Paris Hilton (vľavo) a Nicky Hilton Rothschild spoločne na 4. ročníku Diamond Ball v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

V tomto tóne sa držali aj ďalšie pozvané krásky večera – dramatický zahalený look predviedla modelka a speváčka Teyana Taylor, nežno princeznovské boli zase sestry Hiltonové. Sexepíl si vzali na starosť topmodelky Joan Smalls a Candice Swanepoel.

Druhá menovaná bola jednou z mála žien, ktorá namiesto róby volila trblietavé minišaty. Na „bál“ možno trošku málo, ale zjavne túžila ukázať, ako sa jej darí zhadzovať popôrodné kilogramy. Viac si pozrite v galérii.

Juhoafrická topmodelka Candice Swanepoel...
Juhoafrická topmodelka Candice Swanepoel stavila na trblietavé minišaty. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ