Ťažká správa pre kapelu Hex: Spevákovi Ďuďovi diagnostikovali rakovinu

Pravda.sk | 19.09.2018 11:56
Peter ,,Ďuďo“ Dudák
Spevák skupiny Hex Peter ,,Ďuďo“ Dudák na archívnom zábere. Autor: ,
Ťažké chvíle momentálne v súkromí prežíva spevák Peter Ďudák alias Ďuďo z formácie Hex. Lekárska diagnostika potvrdila, že má rakovinu, už začal s liečbou.

O chorobe speváka formácie, ktorá na slovenskej scéne pôsobí viac ako dve desaťročia, informoval prvý portál týždenníka Plus 7 dní. Podľa jeho informácií je Dudákova choroba dôvodom, prečo sa už počas leta neobjavil na koncertoch Hexu a zaskakovať ho musel Peter Šarkan Novák.

„Kapele na koncertoch na poste speváka pomáha Peter Novák alias Šarkan. Dôvodom je onkologická liečba speváka a zakladateľa skupiny Petra Ďuďa Dudáka,“ oficiálne potvrdila informácie Nora Krchňáková, manažérka kapely.

Ako píše portál, muzikantovi diagnostikovali údajne rakovinu pankreasu a momentálne už podstupuje chemoterapeutickú liečbu.

Kapela Hex má na konte hity ako Letná láska, Hej, pán doktor, Vetroň, Maťo a Linda či naposledy titulnú skladbu k seriálovému hitu Oteckovia. S rovnomenným názvom.

Fotografia z oficiálneho Instagramu Hex, na ktorej je Peter Šarkan Novák (druhý zľava), členovia pozdravujú Ďuďa

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dakujeme za super vecer Hex & Lasky & Sarkan & Tomky & superludia pozdravuju Duda @zakovicopen #festival #hexfamily #dakujeme

Príspevok, ktorý zdieľa HEX (@hex_officialll),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ