Štíhla mama, ešte štíhlejšia dcéra! Thandie Newton sa pochválila svojou tínedžerkou

Pravda | 13.03.2019 00:00
Herečku Thandie Newton si diváci pamätajú vďaka komédii Norbit (2007), kde si zahrala po boku Eddieho Murphyho.

Aktuálne je hviezdou seriálu Westworld, rola jej vyniesla už niekoľko nominácií na cenu Emmy aj Zlatý glóbus. Spokojná môže byť nielen s kariérou, ale aj s rodinou. Od roku 1998 žije v manželstve po boku režiséra a scenáristu Ola Parkera, s ktorým vychovávajú tri deti.

Nico Parker a jej mama, Thandie Newton, na... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Thandie Newton Nico Parker a jej mama, Thandie Newton, na premiére filmu "Dumbo" v Los Angeles.

Bezpochyby radosť jej spôsobila najmladšia dcéra, Nico Parker, ktorá sa vybrala v jej šľapajach. Na konte má svoju prvú úlohu, predviedla sa vo filmovej novinke Dumbo, pod ktorou je podpísaný režisér Tim Barton. 14-ročná dcéra Thandie Newtonovej si tak zahrala po boku hviezd ako Eva Green, Michael Keaton či Colin Farrell. V ich spoločnosti sa ocitla aj na slávnostnej premiére filmu v Los Angeles.

Herečka Nico Parker na premiére filmu... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Nico Parker Herečka Nico Parker na premiére filmu "Dumbo" v Los Angeles.

Na červenom koberci ju sprevádzala aj jej pekná mama, ktorá na túto príležitosť zvolila luxusné šaty z dielne Oscar de la Renta v hodnote takmer 6 000 libier. Štíhlej Newtonovej šaty v mini dĺžke lichotili. Na mini stavila aj jej dcéra, ktorá, ako vidieť na záberoch, zdedila štíhlu postavičku po svojej mame. Usmiata tínedžerka s tvárou bábiky sa navyše na červenom koberci pochválila aj krásnou kučeravou hrivou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ