Rozvedená Schindlerová na móle ako nevesta! Zvádzala v týchto šatách

Pravda | 16.04.2019 13:08
Niekdajšiu účastníčku speváckej súťaže Superstar Martinu Schindlerovú vídať v spoločnosti stále častejšie. Naposledy to bolo len v pondelok podvečer na módnej prehliadke.
Speváčka Martina Schindlerová na módnej...
Speváčka Martina Schindlerová na módnej prehliadke. Autor: Profimedia

Dvojnásobná mama, ktorá sa po skončení televíznej šou pred bezmála 15 rokmi venovala hudobnej kariére len krátko a napokon sa sústredila na rodinu, sa objavila počas prezentácie svadobných šiat.

Možno trošku paradoxné je, že v súkromí jej manželstvo skrachovalo. Speváčka sa s manželom Kamilom rozvádzala minulý rok. Napriek tomu si na prehliadke svadobných modelov uchovala úsmev na tvári a užila si aj pozornosť, ktorá jej patrila ako jednej z celebritných modeliek.

Schindlerová po rozvodovom konaní podstúpila úpravu poprsia, ktorú priznáva a vysvetľuje tiež pôrodmi dvoch ratolestí. Údajne si svoj dekolt chcela dať trošku do poriadku. Hoci ho zvyčajne nepredvádza verejnosti, v pondelok podvečer to bolo inak.

Speváčku obliekli do modelu bez ramienok s pomerne odvážne riešeným živôtikom a výstrihom. Aj hostia akcie tak mali možnosť pozrieť si „vynovenú“ rodáčku z Bratislavy, ktorá tento rok oslávi 31. narodeniny.

Pozrite si aj zábery z minulotýždňovej prehliadky Michaely Ľuptákovej

Na akcii
		Eurovea Fashion Forward nechýbala
		ani...
Moderátorka Jasmina Alagič (vľavo) a
		riaditeľka...
+36Na prehliadku Michaely
		Ľuptákovej sa
		prišli...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ