Keď na premiéru, tak v mini! Clooneyho žene sa táto dĺžka zapáčila, pozrite sa

Pravda | 15.05.2019 02:00
George Clooney (58) spolu s kolegami aktuálne promuje novinku Hlava 22, pod ktorú je držiteľ Oscara podpísaný ako producent aj spolurežisér, zároveň si zahral jednu z rolí.

Minulý týždeň si manželia užili premiéru v Los Angeles, aktuálne zavítali spolu do Ríma. Talianske mesto je slávnej dvojici blízke, keďže Clooney vlastní rezidenciu pri jazere Como neďaleko Milána, kde spolu s manželkou a deťmi zvykne tráviť leto. Svoju lásku k tejto krajine podčiarkli aj ich manželským sľubom, pár sa zosobášil v roku 2014 v talianskych Benátkach.

George Clooney a Amal Clooney na premiére Hlavy...
George Clooney a Amal Clooney na premiére Hlavy 22 v Ríme. Autor: Profimedia

V Los Angeles sa 41-ročná Amal predviedla v zelených šatách v minidĺžke z dielne Oscar de la Renta v hodnote 6 500 libier. Na minidĺžku stavila krásna právnička aj v talianskej metropole, na červený koberec prišla v sukni a tope z dielne Giambattista Valli. Štíhla Amal v zvolenom modeli vyzerala ako modelka na móle.

George Clooney  a  Amal Clooney na premiére...
George Clooney a Amal Clooney na premiére novinky Hlava 22 v Los Angeles. Autor: SITA/AP, MONICA ALMEIDA

Mama takmer 2-ročných dvojičiek si stále udržiava štíhlu postavičku, ktorú hrdo predvádza po boku svojho manžela nielen na červených kobercoch. Aj na záberoch paparazzov vyzerá krásna Amal vždy tip-top, zlý záber Clooneyho manželky snáď ani neexistuje.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ