Bieberova kráska v bikinách na prechádzke! Po Cannes opäť vo svojom živle

Pravda | 29.05.2019 00:00
Na červenom koberci počas nedávneho festivalu v Cannes absolvovala len jednu účasť. Kráska Madison Beer sa opäť vrátila k svojej prirodzenosti.
Príťažlivá Madison Beer na paparazzovských... Foto: Profimedia
Príťažlivá Madison Beer na paparazzovských záberoch. Príťažlivá Madison Beer na paparazzovských záberoch.

Počas nedávnych osláv Memorial Day v Spojených štátoch zachytili objektívy paparazzov príťažlivú speváčku a celebritu zo sociálnych médií v uliciach Hollywoodu. Džínsové šortky, k nim top z bikín a veľká športová bunda. Beer skrátka vyzerala ako moderná ikona Instagramu. A bola pri tom poriadne sexy.

Dvadsaťročná rodáčka z Jericha v štáte New York očarila kedysi speváka Justina Biebera svojou nahrávkou na kanáli na Youtube. A zvyšok je už história. Bol to však práve kanadský interpret, ktorý pomohol mladučkej kráske k tomu, aby sa presadila vo svete šoubiznisu.

zväčšiť Modelka Madison Beer pózuje fotografom v Cannes. Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Modelka Madison Beer pózuje fotografom v Cannes. Modelka Madison Beer pózuje fotografom v Cannes.

Na spomenutom festivale v Cannes sa Beer objavila vo veľkolepej čiernej róbe s nadýchanou sukňou s kaskádou volánikov. Model pochádzal z dielne dizajnéra Georgesa Hobeiku a jeho kolekcie haute couture. Beer vďaka svojim pôvabom vyzerá naozaj príťažlivo práve na červených kobercoch.

Jej fanúšikovia však údajne oceňujú viac, keď je prirodzená. Môžu sa tak s ňou lepšie stotožniť. Beerovú sleduje na Instagrame bezmála 13 miliónov ľudí!

Speváčka Madison Beer na udeľovaní  iHeartRadio...
Modelka a influencerka Madison Beer v kreácii...
+7Modelka Madison Beer pózuje fotografom v Cannes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ