Mauréry aj Vačková bodujú! Na žúre JOJ s úsmevom a postavičkou ako lusk

Pravda | 16.08.2019 15:01
Herečka Zuzana Mauréry doslova kvitne. Hviezdu seriálu Oteckovia nedávno mohli stretnúť aj hostia na jojkárskej televíznej párty. A mnohí museli obdivne pokývať hlavou.
Herečka Zuzana Mauréry na televíznej párty TV JOJ.
Herečka Zuzana Mauréry na televíznej párty TV JOJ. Autor: Profimedia

Herečka Zuzana Mauréry doslova kvitne. Hviezdu seriálu Oteckovia nedávno mohli stretnúť aj hostia na jojkárskej televíznej párty. A mnohí museli obdivne pokývať hlavou.

Slovenská herečka, ktorá pred časom očarila nielen divákov, ale aj kritikov svojím výkonom vo filme Učiteľka, sa objavila na televíznom žúre v jednoduchých šatách s detailom zavinovania a bodkovaným vzorom. Model doplnila lodičkovými topánkami na miernom podpätku a náhrdelníkom s hravým detailom v podobe prívesku čerešní.

Prehliadnuť sa, samozrejme, nedala ani uvoľnená nálada a úsmev, ktorý herečka ponúkala novinárom aj kolegom. Mauréry skrátka vyzerá veľmi spokojne a už viac ako rok sa jej darí tiež udržiavať v ukážkovej forme.

Herečka Zuzana Vačková na jojkárskej televíznej...
Herečka Zuzana Vačková na jojkárskej televíznej žúrke. Autor: Profimedia

V slovenskom šoubiznise však táto päťdesiatnička nie je celkom sama, kto si zaslúži pochvalu. Na spomenutej stredajšej párty nechýbala ani jej kamarátka a kolegyňa zo seriálu Panelák Zuzana Vačková. Aj ona sa vo veku 50 rokov môže pýšiť mladistvým vzhľadom (veľká vďaka zaň patrí aj modernému účesu), príťažlivým úsmevom a pôvabnou figúrou.

Áno, vieme, že každá žena je jedinečná, ale vy si môžete vybrať tú, ktorá svoju „päťdesiatku“ zvláda podľa vás o kúsoček lepšie. Hlasujte v našej ankete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ