Módne katastrofy z Emmy: Tak tieto herečky to veru nezvládli, pozrite sa!

Pravda | 23.09.2019 12:18
Ani vyhláseniu cien Emmy v nedeľu večer sa nevyhlo niekoľko módnych pohrom. Hoci zvyčajne bývajú podobné ceremoniály plné elegantných kreácií, niektoré dámy skrátka šliapli vedľa.
Herečka Janet Mock a jej bizarná kreácia...
Herečka Janet Mock a jej bizarná kreácia Valentino. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

V zozname najhoršie oblečených dám, ktorý po nedeľňajšom cermoniáli vytvorili mnohé webové portály, sa ocitli mená ako Janet Mock, Gwendoline Christie, ale tiež napríklad Amy Adams. Zvyčajne veľmi noblesná a pôvabná.

Herečka
		Amy Adams a jej kreácia Fendi
		Couture,...
Herečka
		Greta Lee a jej model na 71.
		ročníku...
+5Moderátorka Jenny
		McCarthy
		prekvapila...

Napríklad u Adamsovej prekvapila voľba kreácia Fendi. Hoci išlo o delikátny model z kolekcie haute couture, na nositeľke vôbec nefungoval. Šaty pôsobili obstarožne a akoby matrónovito. Unikala ľahkosť a jemnosť, s akou boli prezentované na módnej prehliadke.

Moderátorka Jenny McCarthy prekvapila...
Moderátorka Jenny McCarthy prekvapila topánkami, ale aj nepríťažlivou róbou. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Herečka Janet Mock si tiež obliekla model z kolekcie haute couture, konkrétne od značky Valentino. V tomto prípade však architekturálny prvok riaseného hodvábneho taftu na pleci vyzeral viac než bizarne. Podobný detail zdobil oranžové šaty aj na zadnej časti. Neproporčné a na pohľad skôr smiešne ako vkusné a elegantné.

Pozornosť rozhodne vyvolala aj herečka Gwendoline Christie v kreácii Gucci, ktorá pripomínala ornát či rúcho svätice. Áno, na efekt šaty fungovali. Ale vo výsledku to bol veľmi kostýmový model, ktorý na červenom koberci pôsobil skôr ako prepracovaný divadelný kostým.

Herečka Gwendoline Christie v kreácii z dielne...
Herečka Gwendoline Christie v kreácii z dielne Gucci. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Do zoznamu menej vydarených modelov zo 71. ročníka cien Emmy je nutné určite zaradiť aj herečku Daschu Polanco s jej masívnymi ružovými rukávmi na bielej večernej toalete či napríklad herečku Amy Poehlerovú v zlatom nohavicovom overale. Viac si pozrite vyššie. Dolu nájdete prehľad módy všetkých dám z televíznych cien.

Modelka
		Kendall Jenner (vpravo)
		vyzerala...
Herečka
		Amy Adams prišla v šatách Fendi
		Haute...
+61Herečka Phoebe
		Waller-Bridge si na
		slávnostný...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ