Slnko a volejbal vyplavili endorfíny! Sexy Ambrosio odhalila zvodné krivky

Pravda | 15.10.2019 00:00
Aj napriek tomu, že s vrcholovým modelingom a predvádzaním pre Victoria's Secret už skončila, nejeden pohľad na brazílsku krásku Alessandru Ambrosio pripomína záber z magazínu.
Topmodelka Alessandra Ambrosio na pláži v Santa...
Topmodelka Alessandra Ambrosio na pláži v Santa Monica - spokojná a sexy pri plážovom volejbale. Autor: Boaz / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Počas uplynulého víkendu sa táto 38-ročná kráska a dvojnásobná mama objavila na pláži v Santa Monike, kde ju sprevádzali obe dcérky, priateľ Nicolo Oddi, ale aj skupina priateľov. Plánom popoludnia bola dobrá zábava a trochu športu. Modelka už dávnejšie preukázala, že je veľkou fanúšičkou plážového volejbalu a ten si s kamarátmi zahrala aj tentoraz.

Prítomnosť paparazzov nikto z prítomných neriešil. Zjavne je už na podobný záujem topmodelka zvyknutá. A dobre vie, že sa nemusí obávať, že by jej urobili zlý záber. Taký azda nie nie je možný.

Modelka Alessandra Ambrosio v šatách z dielne...
Modelka Alessandra Ambrosio v šatách z dielne ateliéru Etro. Autor: SITA/AP, Luca Bruno

Ambrosio v dvojdielnych bikinách, ktoré doplnila voľnejším tielkovým topom, predvádzala ukážkovú vyšportovanú figúru. Z jej tváre nemizol úsmev a vyzerala skutočne spokojne a šťastne.

Ktohovie, či za to mohli endorfíny, ktoré vyplavil šport a slnečné počasie, alebo je to celkový životný pocit znovu zamilovanej Brazílčanky… Jedno je však isté – ten pohľad prinesie úsmev aj vám.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ