Večer módy plný hviezd: Iman ako krásna šelma, Barrymore šliapla vedľa

Pravda | 30.10.2019 15:45
Ďalší módny večer sa konal v New Yorku - metropole módy a sídle mnohých lifestylových vydavateľstiev. Tentoraz sa pod taktovkou Women's Wear Daily (WWD) oceňovali dizajnéri. A nechýbali krásne dámy.
Modelka Iman v kreácii Valentino Haute Couture.
Modelka Iman v kreácii Valentino Haute Couture. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Medzi laureátmi večera sa ocitli mená ako Pierpaolo Piccioli, Giorgio Armani či Stella McCartney. Každého z nich prišla podporiť aj známa tvár zo šoubiznisu. V prípade Piccioliho, ktorý tvorí pre módny dom Valentino, to bola modelka Iman. Samozrejme, odetá v pompéznej kreácii Valentino Haute Couture.

Boháčka Nicky
		Hilton
		Rothschild.
Modelka Iman v kreácii
		Valentino Haute
		Couture.
+5Herečka Drew
		Barrymore.

Nedala sa prehliadnuť, keďže model šiat zdobil vzor so zvieracou potlačou a materiál leskom žiaril doďaleka. Armaniho „ambasádorka“ – krásna herečka Emmy Rossum zase stavila na elegantnú a minimalistickú verziu v čierno-bielom vydaní.

Nie všetky voľby však vyjdú na jednotku. A to platilo tentoraz v prípade herečky Drew Barrymoreovej, ktorá prišla podporiť kamarátku Stellu McCartneyovú. Obliekla si zelené šaty od tejto britskej dizajnérky, ktoré zdobila jemná potlač v tkanine. Doplnila ich masívnymi okuliarmi s mierne tónovanými sklami. A výsledok skrátka neoslnil. Toto jednoducho nebol Barrymoreovej ve­čer.

Herečka Drew Barrymore.
Herečka Drew Barrymore. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Užili si ho však aj mnohé ďalšie známe tváre, medzi nimi tiež topmodelka Hilary Rhoda či boháčka Nicky Hilton Rotschild. Ktorej z nich to najviac vyšlo na módnom poli? Prezrite si galériu a posúďte sami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ