Banderas v obkolesení svojich žien! Dvoch krásnych dcér a sexi milenky

Pravda | 05.11.2019 00:00
Antonio Banderas a Dakota Johnson
Antonio Banderas a Dakota Johnson na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor:
Dakota Johnson sa po boku nevlastného otca, Antonia Banderasa, ukázala na udeľovaní cien Hollywood Film Awards.

Dcéra Melanie Griffithovej odovzdala ocenenie počas udeľovania spomínaných cien práve Banderasovi. Ako herec priznal, 30-ročná herečka ho volá stále „papi“, presne tak, ako to robila dve desaťročia, keď ešte Banderas žil s jej mamou, Melanie Griffithovou. „Stále ma volá papi a ja to milujem,“ opísal Banderas pre Daily Mail. S Griffithovou bol slávny Španiel ženatý v rokoch 1996 až 2015.

Antonio Banderas a Stella Banderas  na...
Antonio Banderas a Stella Banderas na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor: Reuters

Na prestížnom podujatí v Hollywoode mal však Banderas po boku aj iné ženy svojho života. Sprevádzala ho aj jeho dcéra Stella, ktorej mamou je práve Griffith. 23-ročná Stella sa narodila v španielskej Marbelle a podľa fotografií zachytávajúcich jej peknú tvár, je vyváženým mixom oboch rodičov. Dlhé hnedé vlasy jej počas podujatia podali rozpustené na plecia, jej vábivé krivky obopínal červený zamatový korzet s výrazným výstrihom.

Nicole Kimpel a Antonio Banderas  na udeľovaní...
Nicole Kimpel a Antonio Banderas na udeľovaní Hollywood Film Awards. Autor: Reuters

Ale Banderas nezabudol ani na svoju dlhoročnú partnerku, Holanďanku Nicole Kimpel. Pekná tridsiatnička prišla v čiernom tope a výraznej sukni, ktorú zdobil široký opasok. Práve ten upriamil pozornosť na jej štíhly driek. 59-ročný Španiel s ňou žije vo vzťahu už od roku 2014, keď sa spoznali počas filmového festivalu v Cannes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ