Ako vníma Cindy Crawford vzťah svojej dcéry so známym sukničkárom?

Pravda | 01.12.2019 14:00
Modelka Kaia Gerber predvádza kreáciu...
Modelka Kaia Gerber. Autor: ,
Len pred pár týždňami vyšlo najavo, že krásna modelka Kaia Gerber (18) nie je single.

Po jej boku sa začal objavovať komik Pete Davidson. 25-ročný mladík krásnej dcére Cindy Crawfordovej celkom pomotal hlavu, lásku si naplno vychutnávajú aj pod drobnohľadom médií. Len nedávno si užili romantickú dovolenku v Miami, plnú horúcich bozkov v bazéne.

Pete Davidson a modelka Kaia Gerber v Miami.
Pete Davidson a modelka Kaia Gerber v Miami. Autor: Profimedia

Zatiaľ, čo Kaia doposiaľ nemala za sebou žiaden medializovaný vzťah, o Davidsonovi platí pravý opak. Jeho partnerkami boli aj slávne ženy – štyridsiatnička Kate Beckinsale, ale aj speváčka Ariana Grande, s ktorou sa dokonca zasnúbil. A chvíľu s ním bola šťastná aj modelka Margaret Qualley, dcéra herečky Andie MacDowellovej. Davidson je, ako sa zdá, vyhľadávanou partiou medzi celebritnými kráskami.

Ako vníma nový vzťah svojej dcéry slávna modelka Cindy Crawford? Magazín „Us Weekly“ cituje zdroj z jej okolia. „Cindy podporuje Kaiu a chce, aby bola šťastná. A keďže ona je práve teraz šťastná s Peteom Davidsonom, Cindy do ich vzťahu nezasahuje. Kaia je veľmi mladá, takže Cindy záleží na tom, aby sa sústredila na svoju budúcnosť. Kaia svojej mame dôveruje a berie ju ako vzor.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ