Mama ma naučila milovať moje telo, nahoty sa nebojím, vraví Lily-Rose Depp

Pravda | 06.12.2019 00:00
Jej otec bol kedysi najlepšie platený herec Hollywoodu a mama je zase francúzskou hviezdou kinematografie aj hudby. Pre Lily-Rose Deppovú nebolo detstvo vždy jednoduché.
Herečka a modelka Lily-Rose Depp pred...
Herečka a modelka Lily-Rose Depp pred prehliadkou značky Chanel v Paríži. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

V rozhovore pre magazín The Face prezradila kráska, ktorá sa tiež vrhla na hereckú kariéru, že vyrástla v prostredí, kde malo súkromie veľmi špecifickú podobu. „Vždy ma učili, že súkromie je niečo, čo by som si mala vážiť a uchovávať pre seba tak, ako to je len možné,“ vyhlásila pre časopis.

„Budem radšej, ak si ľudia budú myslieť, že som nudná než by vedeli priveľa o mojom živote. Budem nudná pokojne celý deň,“ komentovala s humorom.

Dizajnérka Virginie Viard (v strede dolu)
		s...
Modelka v
		kreácii z dielne značky Chanel.
+19Modelka na prehliadke
		značky Chanel.

Dvadsaťročná blondínka má za sebou už niekoľko celovečerných filmov. Napriek pomerne mladému veku sa neostýchala pred kamerami ani odhaliť. Aj na túto tému odpovedala veľmi otvorene. Nahota ju vraj absolútne nestresuje. „Vyrástla som s francúzskou mamou, ktorá ma naučila, že sa niet za čo hanbiť pri vlastnom tele. A na plážach som sa bežne opaľovala hore bez,“ prezradila Lily-Rose Depp.

Pôvabná plavovláska sa v spoločnosti svojej mamy Vanessy Paradisovej objavila aj na prehliadke značky Chanel v Paríži. S otcom, Johnnym Deppom, sa údajne vída omnoho menej, ale aj ich vzťah je vraj dobrý.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ