Emma Drobná ukázala novú lásku! Neuveríte, je to tento známy muž

Pravda | 10.12.2019 12:51
Speváčka Emma Drobná má nové video. A nielen to! Údajne aj nového partnera. Potvrdiť to mali zábery z pondelňajšej akcie, kde sa dvojica objavila spolu.
Speváčka Emma Drobná na uvedení nového videa k...
Speváčka Emma Drobná na uvedení nového videa k singlu Demons aj zaspievala. Autor: František Gažík

Reč je o niekdajšom futbalovom hráčovi Filipovi Šebovi, o ktorého vzťahu s víťazkou Superstar sa už šuškalo niekoľko týždňov. V pondelok večer, keď Emma Drobná krstila videoklip k svojmu ostatnému hitu Demons, sa dvojica už k sebe túlila a so smiechom objímala. Nechýbali dokonca ani bozky.

Speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo.
Speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo. Autor: František Gažík

Pôvabná speváčka oblečená v nohavicovom kostýme z najnovšej kolekcie Fera Mikloška uviedla pred pozvanými hosťami video k singlu Demons, ktorý zverejnila už v septembri tohto roka. Šebo jej prišiel pogratulovať a podporiť ju.

Hoci svoj vzťah nejako oficiálne nekomentovali, chémia dvojice je vraj zjavná a Šebo nežne Drobnú pobozkal aj pred objektívmi.

Známy športovec pritom v minulosti randil s viacerými tvárami domáceho šoubiznisu. Dlhé roky bola jeho partnerkou misska Magdaléna Šebestová, chvíľu tvoril pár aj s Michaelou Kocianovou. A zdá sa, že teraz našli v sebe zaľúbenie práve s Drobnou, ktorá to dlho ťahala so svojím superstarovským kolegom Štěpánom Urbanom.

Ak by však niekto čakal, že dvadsaťpäťročná Drobná obsadila Šeba aj do nového videoklipu k hitu Demons, musíme ho vyviesť z omylu. V klipe, ktorý sa nakrúcal v budove starej vodárne v bratislavskej Vrakuni, si Emminho partnera zahral tanečník a choreograf Lacko Cmorej. „Snažili sme sa (teda hlavne Lacko) do tanca pretaviť aj lásku aj hádku. Trošku ukázať tých démonov.“

Speváčka Emma Drobná na uvedení nového videa k...
Speváčka Emma Drobná na uvedení nového videa k singlu Demons aj zaspievala. Autor: František Gažík

Ako Emma prezradila, skladba Demons je o ľuďoch v našich životoch, ktorí v nás vedia vyvolať zlé myšlienky alebo pocity: „Je tak trošku aj o strachu z toho, že niekto blízky nám klame. A tak trošku o tom, že často klameme aj samých seba. Pritom si stačí uvedomovať vlastnú hodnotu a nenechať sa nikým presvedčiť o opaku."

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ