Kostková, Bellucci či Liu dali zbohom dlhým vlasom! Ktorej z nich zmena prospela najviac?

Pravda | 26.01.2020 00:00
Všetky tri patria k obdivovaným a slávnym tmavovláskam, ktoré sa v poslednom období rozhodli pre zmenu účesu. Ktorá z herečiek sa vám s kratšími vlasmi páči najviac? Hlasujte!

Teraza Kostková sa s novým účesom predviedla počas decembrového finále tanečnej šou StarDance. 43-ročná čiernovláska bola roky verná takmer rovnakej dĺžke vlasov. Preto naozaj prekvapila, keď si ich nechala ostrihať pod uši. Strih jej však naozaj pristane, počas veľkého večera tanečnej šou nový účes predviedla v bielych šatách s jemným volánom na boku.

Krátke kontra dlhé - premena herečky Terezy... Foto: Profimedia, PRAVDA
tereza Kostková Krátke kontra dlhé - premena herečky Terezy Kostkovej.

Krásne, rovné a najmä dlhé vlasy boli roky poznávacím znamením americkej herečky Lucy Liu. 51-ročná hviezda, ktorú okrem iného preslávila rola v Charlieho angeloch či v snímke Kill Bill, novým zostrihom svojich vlasov prekvapila takisto v decembri, keď sa na podujatí Kennedyho centra vo Washingtone ukázala s účesom, kedy jej vlasy boli zastrihnuté v dĺžke tesne pod uši.

Krátke kontra dlhé - premena herečky Lucy Liu. Foto: SITA/AP, PRAVDA
Lucy liu Krátke kontra dlhé - premena herečky Lucy Liu.

Ešte o čosi skôr ako jej dve krásne predchodkyne sa s novým zostrihom predviedla aj talianska herečka a ikona filmového plátna Monica Bellucci. Na slávnostnom galavečere, ktorý v Ríme zorganizovala v októbri Americká filmová akadémia, sa objavila 55-ročná hviezda s novým účesom. Jej dlhá hriva bola preč a nahradili ju výrazne kratšie vlasy.

Krátke kontra dlhé - premena herečky Monicy... Foto: SITA/AP, PRAVDA
monica bellucci Krátke kontra dlhé - premena herečky Monicy Bellucci.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ