Ronaldova sexy Georgina v nočných uličkách! Šaty na telo, zvodné krivky vystavené

Pravda | 06.08.2020 00:00
Už niekoľko dní si užíva skutočnú pohodu a luxus na vlastnej jachte. Futbalista Cristiano Ronaldo však nepúta pozornosť len honosným životným štýlom. Magnetom je aj jeho partnerka Georgina Rodriguez.
Futbalista Cristiano Ronaldo a jeho partnerka...
Futbalista Cristiano Ronaldo a jeho partnerka Georgina Rodriguez v dedinke Paraggi neďaleko Portofina. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Dvojica, ktorá spolu vychováva štyri ratolesti, sa objavila pred pár dňami vo vychýrenej reštaurácii La Langosteria blízko Portofina, pričom nešlo len o romantickú večeru vo dvojici. Páriku robil spoločnosť aj futbalista Jose Semedo a jeho príťažlivá partnerka.

Bola to však práve Georgina Rodriguez, kráska s argentínskymi koreňmi, ktorej patrila pozornosť paparazzov a ich dotieravých objektívov. V nočných uličkách prímorského mestečka zachytili kyprú brunetku v odvážnych koktejlových šatách na telo.

Model s asymetrickým okrajom odhalil nositeľkine nohy a tvarované pozadie, tenučká látka a rafinovaný strih zase bujné poprsie. Kráska bola zjavne spokojná so svojím vzhľadom, lebo fotografia v týchto supersexy šatách sa objavila aj na jej profile na Instagrame, ktorý sleduje bezmála 20 miliónov ľudí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

En la vida hay tantas ocasiones especiales como veces elegimos celebrarlas.

Príspevok, ktorý zdieľa Georgina Rodríguez (@georginagio),

Rodriguez pritom nepredviedla len šaty, ale aj mimoriadne drahé šperky, ktorými sa na tento večer ozdobila. Brilianty a diamanty okolo krk aj na rukách museli stáť poriadny balík. Len ktohovie, či by sa v prípade prepadnutia o bezpečnosť zvodnej brunetky postaral samotný Ronaldo, alebo by to musela robiť ochranka. Na paparazzovských záberoch žiadnu nevidieť, je však možné, že sa profesionálne držala v tesnom závese za prominentným klientom.

Cristiano Ronaldo na jachte s
		partnerkou...
Partnerka
		Cristiana Ronalda Georgina
		Rodríguezová.
+15Cristiano Ronaldo s
		partnerkou a synom na
		jachte.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ