Ex-priateľ jej polial tvár kyselinou! Talianska Miss však opäť žiari v Benátkach

Pravda | 11.09.2020 10:15, aktualizované: 
Jej život rozhodne nemožno nazývať jednoduchým. Moderátorka a speváčka Gessica Notaro si prešla naozaj náročným obdobím, v stredu sa veľkolepo vrátila pred objektívy v Benátkach.
Hudobná umelkyňa Gessica Notaro na benátskej...
Hudobná umelkyňa Gessica Notaro na benátskej premiére filmu The Macaluso Sisters. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Pôvabná brunetka vyrazila na slávnostnú premiéru filmu Le Sorelle Macaluso, na ktorom nechýbalo množstvo ďalších pozvaných hviezd. Bola to však práve 30-ročná brunetka, bývalá talianska Miss, moderátorka a speváčka, kto si uchmatol pozornosť.

Speváčka a bývalá Miss Gessica Notaro na zábere...
Speváčka a bývalá Miss Gessica Notaro na zábere z roku 2017 po útoku kyselinou. Autor: Antonelli/AGF / Shutterstock Editorial / Profimedia

Príbeh Notarovej je v talianskych médiách neslávne známy. Do jej osudu úspešne sa rozbiehajúcej kariéry totiž zasiahla krutá rana a bolesť. Notarovej bývalý priateľ na ňu v roku 2017 zaútočil kyselinou a polial jej tvár aj časť tela. Vysoký stupeň popálenín na koži viedol k obrovským bolestiam, Notaro prišla o jedno oko aj svoju krásnu tvár.

Herečka
		a prezidentka poroty Cate Blanchett
		v...
Speváčka
		a bývalá Miss Gessica Notaro
		na...
+6Herec a člen poroty
		Matt Dillon na
		premietaní...

Možnosti súčasnej plastickej chirurgie a estetickej medecíny sú však skutočne obrovské a potvrdzuje to aj vzhľad, s akým sa táto rímska rodáčka predviedla práve na benátskom červenom koberci. Hoci jej tvár neskryje, že prekonala v minulosti drsný a hanebný útok, Notaro sa snaží žiť život ďalej a čo najviac bez obmedzení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Noi❤️ #amoremio #vitamia #tiamo #stringimisempretraletuebraccia #serateestive

Príspevok, ktorý zdieľa GESSICA NOTARO (@gessicanotaroreal),

Momentálne má už tridsaťročná kráska nového priateľa, spoločne sa starajú o štvornohého miláčika a bývalá kráľovná krásy tiež trávi veľa času s koňmi. Miluje totiž jazdenie a dokonca súťaží v parkúre.

Notarov expriateľa, ktorý na ňu v roku 2017 zaútočil, odsúdili v Taliansku na pätnásť rokov väzenia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ